reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Czekalam na okres bo chcialam zaczac starania i dostalam plamienia, bylam przekonana ze sie rozkreci a na drugi dzien nic. Stwierdzilam ze mi przez kp organizm swiruje. Ale strasznie sie zle czulam nawet do M zaczelam mowic ze chyba jestem chora ze boje sie ze mam jakas bialaczke bo taka slaba jestem itp. I w poniedzialek mialam zrobic morfologie i cos mnie tknelo i w niedziele napisalam mezowi smsa jak byl z Mloda na spacerze zeby kupil test. No i moja Bialaczka bedze roczek konczyc za tydzien :) takze zaciazylam z pierwszej owulacji po porodzie, zanim dostalam pierwszego okresu. A plamienie mialam implantacyjne.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie czekam na 3 okres[emoji52] też się fatalnie czuje jakbym miała umrzeć- też miałam mini plamienie... i cały dzień mogłabym spać[emoji58] do tego wyższa temperatura ponad 14 dni.... i za kilka dni będę robić test bo to dziwne... idę na morfologię to zrobię przy okazji bete..

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mialam okresu w sumie 3 lata przez to. Wiesz jak dziwnie bylo dostac na nowo :)

To zrob. Ja bylam swiecie przekonana ze jestem ciezko chora. W ogole nie dopuszczalam mozliwosci ciazy bo w czasie kiedy zaciazylam Mala chorowala i fizycznie nie bylo kiedy. Bzykalismy sie tylko raz przed miesiac. No i ten raz wystarczyl :)) zloty strzal

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anieok chciałabym żeby i z moim było tak bezproblemowo, ale to taki ssacz, że nie wiem jak to będzie , boję się tego ;)

Tekila zrob test, ja już odkąd Wiktor jest na świecie 2 razy myślałam że jestem w ciąży, raz jak mi jeszcze okres nie wrócił, miałam tak jak Wy to opisujecie, plamienie jednodniowe, ale to był jednak taki pierwszy okres, no i teraz miesiąc temu, okres mi się spóźnił 8 dni... Ale to jeszcze nie to, dlatego tez zaczęłam łykać kwas foliowy i myśleć jak to zrobić z tym odstawianiem małego.
 
reklama
Do góry