reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Aria ja ich nie widziałam w stacjonarnym ale w sumie nie w każdym jest to samo, moze u Ciebie beda. Ja zamówiłam M ale wydaje mi się ze sa mniejsze. Ale z tymi rozm jest róznie bo dzisiaj przyszły mi kolejne 2 pary krotkich spodenek z hm i w L z materiału pływam a dzinsowe xl sa w sam raz a ja nosze tak M/L :)
 
Hej :)

Ale tu cichutko jak na Was.
Mam problem z apką na komórce.... nie loguje mi się :/ no i dostaje powiadomienia o nowych postach a nie mogę ich przeczytać. W dodatku dostaje powiadomienia z wątku zamkniętego, na którym mnie nie ma. Się im popsuło. Ma ktoś podobny problem?

Wieści wizytowe w odpowiednim wątku. Kto jeszcze dziś wizytuje? :)

Witam nowe mamusie.

Ach i też muszę się za spodniami rozejrzeć, bo mimo, że mi spadają moje normalne, to źle mi się w nich siedzi. A brzucha prawie 0... ale poszukam używek.

I nadal umieram.... pierwszy trymestrze kończ się już....
 
a jezeli moge wiedzieć ile wazysz i jaki masz wzrost? Bo ja mam 168 i waze 66kg i ta M jest dobra jak stoje a jak chciałam usiasc to ciasne strasznie a nie mam bioder ani dupki duzej , takze ciezko stwierdzic
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry