reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej Przyszłe mamy!

Nazywam się Agnieszka , jestem studentką V roku psychologii i przyszedł czas i na mnie aby napisać pracę mgr.
Mój temat to "poczucie stresu i sposoby radzenia sobie z nim u kobiet w poszczególnych etapach ciąży"

Piszę na ten temat ponieważ sama jestem w ciąży 28 tydzień :) i mam ogromną prośbę czy wypełnicie dla mnie dwa kwestionariusze i krótką ankietę zawartą w linku poniżej? i pomożecie mi obronić się jeszcze przed porodem? :) zajmuje to około 20 minut.

Z góry dziękuję :)

Link do: Poczucie stresu oraz sposoby radzenia sobie z nim u kobiet w poszczególnych etapach ciąży.
 
reklama
Paulina póki Ci cisza... jeżeli jest uczciwa to prześle potwierdzenie i będziemy z in post rozmawiać a tak ja do nich dzwonię a oni czy mam dowód , że ten ktoś to w ogóle wysłał..No mają rację...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja właśnie wróciłam bo byłam na spotkaniu z koleżankami ciężarówkami z pracy:)
najedzone pogadane:)
jak się zapoznałam z tymi pieluchami wielorazowymi to stanowczo nie, wolę jednorazówki
koleżanka ma mi jakiś link wysłać gdzie jakaś babka testuje chusteczki nawilżane pampersy itd i niby najlepsze są z tej firmy babydream z rosmana
 
Ale tu cicho, nie ma co nadrabiać :D podlinkuje Wam coś
Link do: Urodził się Ksawery. "Waga poraża". Jego brat był tylko nieco lżejszy, za to... większy
ja się troche przeraziłam :szok:


:D :D :D
ja wlasnie zmoja przyjaciółka o tym przed chwila rozmawiałam :D
ja sobie nie wyobrażam. Swoja Julcie urodzilam naturalnie ale bylamalutka bo wazyla tylko 2950:)

Betka ja z Julia używalam pampersów " Pampers" i chusteczek tez dla mnie byly najlepsze, ale ciekawa jestem jak to teraz jest z ta jakościa
 
reklama
Do góry