reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Aaaa pisze i się nie wysyła jak zwykle. Każdy tygodnie liczy inaczej, a to i tak orientacyjnie tylko. Ale mnie brzuch boli od rana, ale wczoraj cały dzień lazilismy po marketach budowlanych a i tak nie kupiliśmy prawie nic.
 
reklama
To sa tak niewielkie roznice ze bedzie sie to zmianialo z wizyty na wizyte a dzidziol i tak wyjdzie kiedy bedzie chcial. Terminy sa umowne i okreslamy to mniej wiecej, zeby miec jakies pojecie kiedy spodziewac sie porodu. Na lipcowkach dziewczyna urodzila w kwietniu, wiec wszystko moze sie zdarzyc a najmniej prawdopodobne jest urodzenie w wyznaczonym dniu :)
 
Cześć dziewczyny !

Jestem studentką dietetyki i chciała bym was prosić o wypełnienie ankiety o odżywianiu się w czasie ciąży. Jest ona w pełni anonimowa a dane zebrane posłużą mi jedynie jako dane do pracy magisterskiej.

Link do: Nawyki żywieniowe kobiet w ciąży

Z góry dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego :)
Zrob cos dla ludzkosci i spadaj na bambus. Z gory dziekuje i zycze wszystkiego najlepszego :)
 
Wczoraj pisalam komus, ze na takim etapie ciazy jak jestesmy mozna czyc ruchy w srodku ale nie beda wyczuwalne na zewnatrz. Dzis chcialabym sie z tego wycofac bo widze jak sie dzidziol rusza. Leze sobie i patrze na brzuch bo czuje kopniaki i o dziwo drgania sa widoczne ;)
 
Witam z rana;)
U mnie z tymi ruchami jest tak, że czasami wyczuje je pod ręką;) i nawet dzisiaj kazałam mężowi spróbować czy coś wyczuje i powiedział że czuł takie bardzo delikatne drgania:) nie wiedziałam do czego to porównać, a on rzeczywiście ma rację, odczucie jakby mi coś zadrgalo w srodku, te słynne skrzydła motyla też dobre porównanie;)
A co do kąpieli to też uwielbiam, ale boję się w bardzo ciepłej leżeć, dlatego ograniczam a jeśli już to w chłodniejszej. Pr,yczepila się do mnie jakaś infekcja pochwy...i to taka, że nigdy tak nie miałam, często mnie wcześniej nawiedzaly, ale zawsze upławy były białe, a teraz żółte, aż pomarańczowe... Lekarz mi przypisal oczywiście antybiotyk i biorę od wczoraj. Oby się polepszyło...
Współczuję i życzę zdrówka! Ja też już oczywiście zaliczyłam, ale antybiotyk szybko się z tym uporał :)
 
Te z nie uwazam zeby duzo badan i stosowanie tych detektorow zbyt czesto bylo takie dobre. A co jak wam sie trafi, dajmy na to nerwowe dziecko. I bedzie pozniej myslenie, moze przez ten zasrany detektor. Wszystko jest dobre ale z umiarem. Takie moje zdanie a kazdy niech robi jak uwaza.

eeeeee niewydaje mi sie ze przez badania czy detektor dziecko było nerwowe ;) ale masz racje niech kazdry robi wg siebie i wszyscy beda szczesliwi :D


Jeżeli chodzi o kąpiele to ja codziennie sie moczę :) i to w takiej dosyc cieplej wodzie bo chlodnych nie cierpie
Ja żadnych ruchów jeszcze nie czuje, bo to


Ja tez sie witam troche pozniej dzisiaj, ale to wszystko przez jakis okropny ból głowy. Dopiero teraz wracam do żywych... zdecydowanie nie lubie.

Wczoraj za to cudowny dzien :) w miarecieplutko, a wieczorkiem z przyjaciółkami poszłysmy poszłysmy na plotki. Takze one wino ja litry soku jabłkowego :D Ale mimo wszystko uwielbiam tak czasami odetchnac, pogadac potańćzyc :)

Zycze milego wieczorka kazdej z osobna
 
reklama
Ja teraz unikam kąpieli w wannie, też mam skłonność do infekcji to raz, a dwa boję się jakichś skurczy, szyjkę mam już i tak skróconą, więc muszę uważać.

Katarynka po przyłożeniu ręki do brzucha to na razie nie czuję, za szybko chyba.
 
Do góry