reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No i sie zalatwilam cholera z tymi oknami umylam ladnie pieknie a teraz leze i wyje bo nerwobóle mnie dopadly!!!!:(:(:( ja to mam z tym przekichane od kilku lat najpierw zaczyna bolec jakby zoladek i lapie taki opasajacy ból do pleców...ledwo do domu doszłam z poczty:( wzielam nospe bo juz nie wiedzialam co
 
Tekila lepiej sprawdź, po co sie masz dodatkowo stresować

Betka moze Ciebie tez powinien jakis doktorek obejrzeć

Milka ja analfabetka przeczytałam, ze Ciebie od początku ciazy maz myje:-p

Mnie tez Primark wzywa tylko wybrać sie nie moge, Poziomki a maja tam ciążowe ubrania bo jakos nigdy nie sprawdziłam?
 
Widze ze poscicie w piatki. Ja wlasnie jem salatke z kurczakiem ale odkad zamieszkalam z moimi tesciami na wsi to w piatki jest ryba na obiad. Przynajmniej w jeden dzien nie musze myslec co ugotuje.:)
Okna umylam raz w ciazy. Raczej ich nie ogladam i mi lepiej
 
Dzis widze każdą cos boli. Mnie żołądek od wczoraj tez ciśnie i boli. Dzis na obiad zupa z botwinki i mlode ziemniaczki z jajkiem. Tekila daj znac co ci powiedzą
 
Ja tez jadlam cos rybnego ze szpinakiem poszlam na łatwizne dzis z obiadem...
Agica hehe zasmialam sie az do tel z tego mycia
Mi nic lekarz nie pomoze polezec musze jakas tabl wziac i chyba juz zyje
Tez lubie rzeczy z primarku szkoda ze w pl nie ma:/
 
Wiktorka botwinke uwielbiam tez musze znow zrobic poki jest:)
Jakis felerny ten dzien jeszcze u mnie zaraz padac bedzie noc sie zrobiła
 
reklama
U mnie chyba tez, bo chmury nadciągają a ja po dziecko do szkoły zaraz lecę, któraś mi narobiła ochoty na mizerie chyba po drodze zakupy zrobię:)
 
Do góry