reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patrish to teraz ile waży w którym tygodniu?

mój w 29 ważył niecałe 1200 i lekarz powiedział ze to w normie ale jest drobny... ale przepływy i łożysko było ok.
na wizycie u mojej gin po usg powędrował ze jest w normie ale nic poza tym.
mam nadzieje jutro się dowiedzieć ile ma tak mniej więcej. .. bo to juz 36 tydzień. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patrish to teraz ile waży w którym tygodniu?

mój w 29 ważył niecałe 1200 i lekarz powiedział ze to w normie ale jest drobny... ale przepływy i łożysko było ok.
na wizycie u mojej gin po usg powędrował ze jest w normie ale nic poza tym.
mam nadzieje jutro się dowiedzieć ile ma tak mniej więcej. .. bo to juz 36 tydzień. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom

wpisał 33/35 wiec ma nadzieje ze dam rade do 40 tc donosić aby miał przynajmniej 3 kg

jutro mam wizytę bo teraz co tydzień chodzę i mam nadzieje ze tak 300 gram w ciągu tygodnia przyszło, bo mniej więcej tyle mi na wadze skoczyło
 
wpisał 33/35 wiec ma nadzieje ze dam rade do 40 tc donosić aby miał przynajmniej 3 kg
wczoraj spotkałam na mieście dziewczyne w ciąży miała strasznie wielki brzuch tak prawie połowie większy niż mój i tak sobie myślę ze ona na ostatnich nogach pewnie a ona ze ma termin na grudzien
 
wczoraj spotkałam na mieście dziewczyne w ciąży miała strasznie wielki brzuch tak prawie połowie większy niż mój i tak sobie myślę ze ona na ostatnich nogach pewnie a ona ze ma termin na grudzien

Patrick bo czasami tak jest u mnie szybko było widać brzuch a koleżanka wygodę a termin ma parę dni po mnie ale nie widziałam jej ze trzy tygodnie aż do wczoraj i się przeraził bo brzuSzekspira ma dwa razy jak ja poszło jej w bioderka każda jest z nas inna i nieważne która ile ma w bioderka chyba to nasza naturalna a jej się nie oszuka wiem po sobie bo u mnie co chwile a to już na dniach i jak mowie ze miesiąc to mówią ze no troszkę ci przybyło a to wcale nie jest takie przyjemne no a najgorzej mnie denerwuje ktoś jak mi walnie ciasto 500 plus pozabijac takich to mało
 
reklama
Do góry