reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Och wiecie co naprawdę nie robicie na mnie wrażenia przekrzykiwaniem się teraz w okazaniu która gorzej i mnie myśli :-) szkoda, że kobiety nie potraficie normalnie rozmawiać tylko od razu obrażać się i kogoś i wpadać w tak ton :-)

Nie chce mi się nawet odnosić do pomiaru Waszch wpisów bo szkoda mojego czasu :-)

Jakby ktoś czytał ze zrozumiem to zauważyłby, że napisałam, że czym innym jest sytuacja w której jest to koniecznością. Sam płacz nią nie jest, naprawdę.. Napisałam tez, ze czym innym jest również sytuacja w której mama ma dość.. Ale póki co czytać żadna nie chciała.

Ja tez siedziałam żeby moje dziecko po pierwsze dobudzić, żeby zaczęło jeść bo spało ponad 2 doby, walczyłem,żeby nie trzeba było dokarmiać bo spadł z wagi ponad 10% ale miałam mądre wsparcie i wiedziałam, że można i dam radę.

Fajnie, że sobie dopisałyście, że jesteście wyrodne matki itp.no tak tylko kobiety potrafią :-)



Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to uważam, że kp jest dla leniwych mam, wywalasz cyca i o. A przy mm trzeba sie napocic, wode podgrzac, butelki wyparzyc. Czemu ktokolwiek wtraca sie w to jak karmimy dzieci? Przeciez kazda mama robi to co uwaza dla dziecka najlepsze. Jedna karmi tak,druga inaczej i nie ma po co sie oceniac wzajemnie ważne by dzieci zdrowo przybieraly na wadze.
 
Ale wy się nakręcacie nawzajem :-) no cóż najmniej interesują mnie wypowiedzi osób, które były tu kiedyś i wyniosły się na zamknięte forum. Te mam w nosie :-) zresztą tu jak wszędzie nie można mieć innego zdania niż większość bo jest od razu alert :-)
Uprzejmie proszę nie dopisywać mi słów których nie było lub ich nie interpretować po swojemu :-)
I cóż wszystkiego dobrego dla kp i mm.
Widać nie po drodze jest nam do dyskusji a do kłótni mi się nie pali mam lepsze zajęcia.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1481835419-1d1mld.png


Masz racje. Wole zamkniety tam nikt sie nie wymądrza

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tekila masz cholernie wysoką samoocenę widzę. :) Jeśli ktoś ma inne zdanie to już musi Cię nie lubić? Uwierz, nie zawsze w życiu tak jest, że każdy będzie się z Tobą zgadzał.
Dwa mamy tutaj wiele super doświadczonych mam, które udzielają nam dobrych rad z autopsji a nie tak jak Ty. To Twoje pierwsze dziecko a dziecka nie wychowasz z podręcznikiem.
Jeśli matka ma uczucie i kocha swoje dziecko to uwierz, płacz jest tym czego nienawidzi. Ja nienawidzę kiedy Adzia płacze. Na szczęście mam tę możliwość i mogę ją karmić, ale są takie mamy, które nie mogą. A płacz maluszka przy lub po jedzeniu potęgował w nich jeszcze większą bezsilność i poczucie winy. A Twoje pier... to po prostu wkur... (sorry za słownictwo ale piszę co czuję.) Bo do cholery nie można czuć się lepszym karmiąc czy to piersią czy mm. Bądź najlepsza dla swojego dziecka. A my będziemy dla swoich dzieci.
Dla mnie KP jest cholernie wygodne teraz. Na początku tak nie było.... Poród z zaskoczenia, żółtaczka małej, poranione brodawki, mała w inkubatorze. Stres, presja na KP, ból... Godziny spędzone patrząc na małą podczas naświetlania, ściąganie laktatorem pokarmu, bo mała miała problem ssać z powodu żółtaczki... Ale karmimy się dałam radę. I z tego jestem dumna. ALE NIGDY PRZENIGDY NIE BĘDĘ NEGOWAĆ KOGOŚ KOMU SIĘ NIE UDAŁO! WRĘCZ PRZECIWNIE! BO WIEM JAK CHOLERNIE SMAKUJĘ PORAŻKA!
 
Do góry