reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2017 - nowe mamy

Cześć mamusie, również jestem w wielkim szoku i smutku, że dziewczyny zamknęły grupę i nie chcą dodawać nowych mam. Chciałam zasięgnąć kilku porad... Myślę, że grupa mam z tego samego miesiąca jest wspaniałą spraw :) Możę założymy swoją grupę na fb? Byłyby jakieś chętne mamusie? Jeśli tak to napiszcie na priv. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
 
reklama
Dziewczyny na fb juz są grupy które dużo lepiej dzialaja niż tu na babyboom polecam "Październikowe maluszki i mamusie 2017"
"Październikowe/Listopadowe/Grudniowe maluszki 2017" Łaski bez:)
 
hej mamusie. Wracam tu co jakiś czas. Mam problem i szukam mamy ktora przed ciążą była na bezrobociu bez prawa do zasiłku a otrzymywała kosiniakowe. Mogę prosić o wiadomość prywatną?
 
hej mamusie. Wracam tu co jakiś czas. Mam problem i szukam mamy ktora przed ciążą była na bezrobociu bez prawa do zasiłku a otrzymywała kosiniakowe. Mogę prosić o wiadomość prywatną?
witam. To ja napisałam te wiadomość przez przypadek ze starego konta. Prosze na priv
 
reklama
Do góry