reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

Ja tez sie stresuje bo moj dzidz to wielki sie zapowiada no i we wtorek mam spotkanie w szpitalu zeby ustalić plan działania. Chciałabym rodzic naturalnie ale boje sie ze nie dam rady jak mały bedzie 5 kg i bedzie rzeźnia ale cesarki tez sie boje...
 
reklama
Nie wiem, usg mam mieć w 37 tygodniu. W 31 ważył około 2300 i polozna wspomniała ze jeżeli przekroczy 4500 to moze mi byc ciezko go wypchać:) juz te wszystkie małe ubranka dałam córce dla lalek
 
Tola o matko to jeszcze większy robal niz moj :) Ja tez sie boje cesarki i chyba spróbuje urodzić ale jak poród nie bedzie postępował to zgodzę sie na cesarkę:( ile miało Twoje pierwsze dziecię? Moja jak sie urodziła 3560 czyli w normie, mam nadzieje ze ten tez nie jest wielki tylko zle obliczyli. A co Tobie lekarz radzi?

Wiktorka jak dla mnie to wazy idealnie:)

Justjestem bo to nie od wzrostu rodziców zależy ja mam 160 moj tez nie jest jakis bardzo wysoki a synuś wielki sie szykuje:)
 
Myślę, że tak może być:)
ja na początku jak czytałam tu ile ważą inne maluszki to byłam przerażona, że moja tak mało, ale lekarz stwierdził, że wszystko w normie więc na spokojnie;)
 
reklama
Do góry