reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

Chwila to kto był pierwszy ty czy ona?
Ja byłam pierwsza byliśmy zaręczeni straciliśmy pierwszą ciążę bo infekcja i wtedy zaczęły się problemy alkohol awantury itp wiec go wykopałam dostał ultimatum albo się zaszyje i przestanie pić albo niech spada. Zaszył się dla mnie przestał pić skupiliśmy się na dziewczynach brałam anty po rozmowie że z dzieckiem zaczekamy. Potem pojawili się toksyczni znajomi którzy prali mu mózg szczuli go na mnie a mnie klepali po plecach jaka to ja jestem biedna. I wtedy założył badoo i się zaczęło znowu picie ucieczki jakieś ściemy że fucha w weekend itp raz się z nią spotkałam jak po wyprowadzce stwierdził że jednak chce być ze mną bo mnie kocha. Zabrałam klucze od jej mieszkania którymi dostała w twarz miała sie wynieść ze swoimi zabawkami. ZABLOKOWAŁ JĄ. To latała za nim nawet po wioskach gdzie wiedziała ze może tam być
 
reklama
Ja byłam pierwsza byliśmy zaręczeni straciliśmy pierwszą ciążę bo infekcja i wtedy zaczęły się problemy alkohol awantury itp wiec go wykopałam dostał ultimatum albo się zaszyje i przestanie pić albo niech spada. Zaszył się dla mnie przestał pić skupiliśmy się na dziewczynach brałam anty po rozmowie że z dzieckiem zaczekamy. Potem pojawili się toksyczni znajomi którzy prali mu mózg szczuli go na mnie a mnie klepali po plecach jaka to ja jestem biedna. I wtedy założył badoo i się zaczęło znowu picie ucieczki jakieś ściemy że fucha w weekend itp raz się z nią spotkałam jak po wyprowadzce stwierdził że jednak chce być ze mną bo mnie kocha. Zabrałam klucze od jej mieszkania którymi dostała w twarz miała sie wynieść ze swoimi zabawkami. ZABLOKOWAŁ JĄ. To latała za nim nawet po wioskach gdzie wiedziała ze może tam być
Za dużo złego cię spotkało z jego strony i nie tylko.
Moja rada, odejdź!!! Załatwiaj prawne sprawy
 
Ja byłam pierwsza byliśmy zaręczeni straciliśmy pierwszą ciążę bo infekcja i wtedy zaczęły się problemy alkohol awantury itp wiec go wykopałam dostał ultimatum albo się zaszyje i przestanie pić albo niech spada. Zaszył się dla mnie przestał pić skupiliśmy się na dziewczynach brałam anty po rozmowie że z dzieckiem zaczekamy. Potem pojawili się toksyczni znajomi którzy prali mu mózg szczuli go na mnie a mnie klepali po plecach jaka to ja jestem biedna. I wtedy założył badoo i się zaczęło znowu picie ucieczki jakieś ściemy że fucha w weekend itp raz się z nią spotkałam jak po wyprowadzce stwierdził że jednak chce być ze mną bo mnie kocha. Zabrałam klucze od jej mieszkania którymi dostała w twarz miała sie wynieść ze swoimi zabawkami. ZABLOKOWAŁ JĄ. To latała za nim nawet po wioskach gdzie wiedziała ze może tam być
Słuchaj jesteś w ciąży z bliźniakami, masz już córkę... Pomyśl może o nich, co? Myślę, że teraz Twoje dzieci są najważniejsze I fundować im ciągły Rollercoaster jest nie na miejscu. Szczególnie, że Twoja córka widzi co się dzieje. Oszczędź tego swoim bliźniakom 💁‍♀️
 
Wiem że tak powinnam zrobić i zrobie ale dalej gdzieś bedzie nadzieja że ten mój Rafał wroci i że zrozumie co zrobił i będzie żałował
Ja to mam nadzieję że Ty nie uważasz tak naprawdę, że jesteś mądrzejsza i zajmiesz się dziećmi, tylko szukasz tematu do rozmowy... Bo Twoje myślenie jest jak nastolatki która ma romans z nauczycielem i liczy na to że on z nią będzie. Wybacz. Pije zdradza zostawia w ciąży ale Rafałek nadal jest słodki. Pomoc psychologa pilnie potrzebna.
 
Ja już się nie będę się wypowiadała w tym temacie, bo widzę że to nie ma większego sensu.. Jesteś zaślepiona nim... Zrobisz co uważasz za słuszne.. Ale ja bym pomyślała o dzieciach a nie o facecie, który ma wyrąbane na wszystko.. Skoro zrobił to raz to zrobi kolejny.. I pójdzie do innej.. Na siłę nie zatrzymasz.. A miłości nie da się kupić.. Im szybciej dasz sobie z nim spokój tym lepiej dla twojego stanu..
 
received_3411246045623427.jpeg
received_3411246045623427.jpeg
IMG_20201020_094157.jpg
Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢
 
reklama
Zobacz załącznik 1194131Zobacz załącznik 1194131Zobacz załącznik 1194133Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢
Odpowiedniejsza grupą dla Ciebie będą mamusie czerwcowe 2021.tu jest grupa gdzie dziewczyny wstawiają swoje testy ciążowe bo się starają dopiero
 
Do góry