reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
U mnie dzisiaj chwila prawdy.
Ostatni termin @.
W nocy zalało mnie znowu śluzem, sutki coraz bardziej tkliwe.
Ale mnie wszyscy trzymają w niepewności....
ja jak byłam w ciąży to też cały czas był śluz więc co jak co ale ty na pewno jesteś w ciąży. Rób test. Może w końcu coś będzie widać 😁 no nie wiem jak reszta ale kurde ja wiem że Ci się udało, no czuje to !
 
ja jak byłam w ciąży to też cały czas był śluz więc co jak co ale ty na pewno jesteś w ciąży. Rób test. Może w końcu coś będzie widać 😁 no nie wiem jak reszta ale kurde ja wiem że Ci się udało, no czuje to !
Hehe dzięki 🙂
U mnie też posypało się w związku wiec nie wiem jakby to było gdyby byly te dwie krechy.
Dziewczyny kazaly mi się modlić żeby wyszła jedna..
Na razie nic nie wskazuje żeby okres przyszedł.
Zastanawia mnie tylko ten coraz mocniejszy ból sutkow..
 
Hehe dzięki 🙂
U mnie też posypało się w związku wiec nie wiem jakby to było gdyby byly te dwie krechy.
Dziewczyny kazaly mi się modlić żeby wyszła jedna..
Na razie nic nie wskazuje żeby okres przyszedł.
Zastanawia mnie tylko ten coraz mocniejszy ból sutkow..
38dc i jeszcze nie jestes po tescie....podziwiam za cierpliwosc ;-) ;-) ja juz pewnie dawno po becie bym byla. Zycze dwoch pieknych kreseczek :-)
 
reklama
Do góry