reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
Ściągnij sobie apke premom. Wstawię ci moje testy owu od 3dc do 16dc i u mnie czasami też tak jest ze pojawia się kreska za chwilę jej nie ma az w końcu jest peak lh a owu mniej więcej parę godzin później

Zdjęcia [emoji116]Zobacz załącznik 1190726Zobacz załącznik 1190727Zobacz załącznik 1190728
faktycznie wiedzę że różnie to u Ciebie też wyglądało chociaż wydaje mi się że mój pierwszy test z po iedzialku był prawie tak wyraźny jak twój ostatni wynik po owulacji... albo może mi się tylko tak wydaje. No sama nie wiem... To mój pierwszy cykl który planuje śledzić testami od początku do końca.
Jej A mnie jak nigdy kusi żeby zrobić jutro test, będzie 10dpo i może jakiś cien cienia by się pokazal 😆
tylko po co doszukiwać się tego cienia 🤔 lepiej poczekać i się nie nakrecac 😊 wiem że łatwo powiedzieć a te czekanie jest mega ciężkie

Ja również trzymam kciuki za wszytskie testujace dzisiaj i oby posypały się same II kreski
 
faktycznie wiedzę że różnie to u Ciebie też wyglądało chociaż wydaje mi się że mój pierwszy test z po iedzialku był prawie tak wyraźny jak twój ostatni wynik po owulacji... albo może mi się tylko tak wydaje. No sama nie wiem... To mój pierwszy cykl który planuje śledzić testami od początku do końca.
tylko po co doszukiwać się tego cienia 🤔 lepiej poczekać i się nie nakrecac 😊 wiem że łatwo powiedzieć a te czekanie jest mega ciężkie

Ja również trzymam kciuki za wszytskie testujace dzisiaj i oby posypały się same II kreski
A wiesz co taki test, testu zrobiłam. Naprawdę nie wplynelo to na mnie :p
Nigdy tego nie robiłam A postanowiłam, że w tym cyklu to zrobię i to była tylko zwykła ciekawość ;) gdybym miałam być jakaś smutna po tym lub zestresowana uwierz, że bym nie wykonala testu :p
 
Dzisiaj idę do tej lekarki co kiedyś. Zobaczymy co powie. Krwawienie jest dalej więc pewnie ciekawych wieści nie będzie.

U mnie dzisiaj mimo wszystko super rozpoczęty dzień.
Dostałam śniadanko do łóżka, z W. jest juz 100 razy lepiej....
 
Dzisiaj idę do tej lekarki co kiedyś. Zobaczymy co powie. Krwawienie jest dalej więc pewnie ciekawych wieści nie będzie.

U mnie dzisiaj mimo wszystko super rozpoczęty dzień.
Dostałam śniadanko do łóżka, z W. jest juz 100 razy lepiej....
O której idziesz?? Ja w pierwszej ciąży plamiłam z początku, ale później się uspokoiło wszystko i teraz ma 7 lat ta istota.. Także trzeba być dobrej myśli..
 
reklama
Do góry