reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Wiatm Panie :-)
Oj dawno tu nie zagladalam! U nas bez wiekszych zmian, mlody niestety dzis obudzil sie z kaszlem i zawalonym gardlem ale juz leki zapodane wiec licze na szybka poprawe. W polowie kwietnia dowiem sie czy mlody dostal sie do przedszkola - licze ze tak.

A co do bajeczek, MYSZUNIA - ja jedna tez odstawilam w kat bo "sroczka wódeczke nalewala" czy cos w tym stylu:szok:. Ja tez zawsze czytam wyrywkowo kilka stron zeby sprawdzic czy cos nieodpowiedniego sie tam nie znajduje. U nas ciagle na topie wszelkie bajki o Franklinie, Tomku, Filemonie, Kubusiu Puchatku i typowe wierszyki z naszego dziecinstwa. Lubi tez takie co sie czyta i trzeba w odpowiednim momencie wcisnac jakis guziczek, albo cos znalezc na rysunku. Kuba uwielbia jak mu sie czyta, szczegolnie przed snem. Wieczorne czytanie zawsze nalezy do M, bywa ze zasypia na podlodze czytajac mlodemu :-D. Widac bajeczki usypiaja nie tylko dzieci:-p

Milego popoludnia - u nas dzis cieplutko, az szkoda ze mlody sie rozchorowal.
 
reklama
Efika, no po prostu padłam - 'sroczka wódeczkę... ":szok::szok::szok::szok: Kto takie bajki w ogóle pisze? :szok::no::no::no:


Moje dzieci też uwielbiają bajki. Chociaż Zuzia chyba woli je jeść niż czytać :-p:-D:-D:-D
A co do przedszkola to my też czekamy na wyniki rekrutacji, ale u nas dopiero 28 kwietnia.

A ja mam w domu szpital :-( Mąż na zwolnieniu od poniedziałku, zaraził dzieci i dziś obydwoje z zapaleniem gardła zaczynają antybiotyk :-:)-:)-:)-(
 
Do góry