reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Noemi, Spełnienia najskrytszych i najsłodszych marzeń,
uśmiechu i słonka na co dzień
i duuuuużo szczęścia
z okazji trzecich urodzin
życzą
e-ciocia Myszunia,
e-kolega Piotruś
i e-koleżanka Zuzia
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Wszystkiego naj naj dla 3-latka Piotrusia:-)

Ja wczoraj również miałam imprezę urodzinową Gabrysi i wszystko było ok, gdyby nie to,że mała zdmuchnęła świeczkę z pięknego tortu z kangurkiem,a jak wszyscy zaczęli bić jej brawo,to bardzo się rozpłakała..:tak:
Wszyscy śmiali się,że za bardzo się wzruszyła...:-D
 
WITAM:)
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!


0010956590.jpg

Zdrówka dla wszystkich!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HEYKA:-)

Gdzieście się podziałyście:-p

Pogoda do kitu:dry:

Dominiś mój szkrab mie zaskakuję z dnia na dzień bo nie dość że coraz lepiej mówi(pisałam wam ze mu idzie gorzej z mową)to i ładnie pomaga mi:tak:tzn.zawsze tam pomagał no ale teraz tak jeszcze lepiej i częsciej gdzie jestem dumna z synka:-)a najlepsze jest to ze jak coś dostanie czy coś chce podać to zawsze powie proszę dziękuje:happy2:

Bozi się już nie boi ale zaczął wedrówki nocne do naszego łóżka hmm chyba zazdrosny o Alanka bo wie ze go karmie w moim łóżku(karmię piersią)i też sie przebudza jak Alanek zapłacze(mam otwarte drzwi do Dominisia pokoju)także nie jest w tym kierunku za bardzo mi wesoło:sorry2:owszem nie zdarza się to co noc ale jednak...

No a propo Alanka także mnie zaskakuję:-)nauczył się ostatnio mi wszedzie włazić do góry czy to krzesełko czy to leżaczek itp.jednym słowem musze asekurowac go bo wleźc łatwo ale zejsć?ale dobre w tym że juz kapuję jak schodzic tylko jeszcze mu to nie bardzo wychodzi...kontaktuję co do niego mówię np.nie wolno i ojoj pokazuję ale hehe nie zawsze chce słuchać a najlepsze pokazuję paluszkiem tak jak ja i się śmieje mały fyrcyk:-D

Ogólnie mam wesoło:happy2:

A co tam u was kobitki u dzieciaczków?:-)
 
Dziewczyny poszukuje ladnych, wartościowych ksiażeczek dla mojej córeczki. Może mogłybyście sie podzielić jakich bajek najbardziej lubia słuchać wasze dzieci?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Ava*! :-) A jak Ptysia ma na imię? :confused:

Ja swoim dzieciom czytam różne bajki - obydwoje uwielbiają ich słuchać. :tak: Bardzo podoba im się wierszowana "klasyka" - czyli Brzechwa, Tuwim, czy Fredro i wydaje mi się, że te bajki są najbardziej wartościowe.


A skoro jesteśmy w temacie książek to pamiętajcie, żeby nie kupować ich w ciemno. Piotruś ostatnio dostał od kogoś książkę z bajkami, która szybko powędrowała do kosza. :sorry: Przejrzałam te bajki i okazało się, że bohaterami są dzieci, które... piją alkohol, palą papierosy, żeby zaimponować rówieśnikom i chodzą na imprezy! :szok::szok::szok::szok: Po prostu byłam w szoku.
Ja sama kiedy kupuję książki dla dzieci swoich, czy w prezencie zawsze do nich zaglądam i staram się zorientować jakim językiem są pisane i czy nie ma w nich jakichś drastycznych scen. Bo 3-latki mają już całkiem niezłą wyobraźnię i źle napisane opowiadanie może ich nieźle wystraszyć. :sorry:
 
Do góry