reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
Witaj Akwarelka.
Mój Wojtuś urodził się 31 października. Jestem dodatkowo mamą jeszcze dwóch starszych chłopców.
Jak konkretnie twoja córcia ma na imię, bo napisałaś zdrobniale i trochę nie kojarzę od jakiego imienia może to być??
 
Akwarelka, mój Piotruś też jest z 25 października!!!! :-):-):-)

Witam wszystkie koleżanki! :-)

Ostatnio mamy z Piotruniem taki problem, że zrobił się straszny złośnik! Kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli to rzuca się na podłogę z histerycznym wrzaskiem, albo płacze i tupie nóżkami. Staramy się to z mężem ignorować, ale ciężko jest czasem. Jak jest u was? Też macie takich małych złośników? Jak reagować na takie zachowanie?
 
Dziewczyny, jak dodac suwaczek? Moze mi ktoras pomoze.
Wasze suwaczki sa takie wesole i kolorowe:happy2:

Wejdz sobie na np.suwaczek.pl,stwórz tam swój suwaczek i później skopiuj kod bbcode i wstaw go w podpisie ..
wejdz w ustawienia na bb i edytuj sygnature i wklej tam suwaczek powodzenia życzę.
 
reklama
Do góry