reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍂🍁Październikowe kreski🍁🍂🍂- aby kolorowe na drzewach liście zwiastowały Nam ciąże - OCZYWIŚCIE 😍😍

Ja ten cały cykl czuje owulacje. Testowałam cały miesiąc żeby zobaczyć jak to wygląda i to mój ostatni cykl z testami owu 🤣 za mocno się nakręcam przez nie 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20231009_131556_Premom.jpg
    Screenshot_20231009_131556_Premom.jpg
    248,8 KB · Wyświetleń: 100
  • Screenshot_20231009_131610_Premom.jpg
    Screenshot_20231009_131610_Premom.jpg
    262,3 KB · Wyświetleń: 101
reklama
I owu chyba serio było dopiero 22 dc, bo czułam jajniki, ale za to śluz jakiś płodny cały cykl haha 🤷‍♀️
A u mnie właśnie ten cykl jakiś dziwny, krótki bo już (chyba) pik, a ja ani jajników nie czuję ani śluz nie taki jak zawsze 🤷‍♀️🤷‍♀️ Do tego dzisiaj rano trochę śluzu z delikatnym dodatkiem krwi się pojawiło też cholera wie skąd i baaaardzo delikatne kłucie podbrzusza. Może to ten ciążotwórczy magnez który biorę od kilku dni? 🤔🤔🤔
 
Dziewczyny wie może któraś z was jak sprawdzić niedomoge ciałka żółtego ? Kiedy to zbadac, w jakich dniach cyklu? Jestem tydzień po owu (monitoring), czy teraz da się to sprawdzić ? Czy trzeba od razu po owu ?
 
Dziewczyny... Jestem ok 7-8 dni po owulacji. Jestem zapisana na testowanie na 14stego, ale zupełnie przypadkowo dziś rano znalazłam test w domu (myślałam, że nie mam żadnych 😅) i pomyślałam "a co mi tam, nasikam". I taka sytuacja... Może przedwczesna decyzja, ale od razu pobiegłam na betę, wynik ma być dziś wieczorem. Nadmienię, że ja zielona w tych sprawach, więc działam tak, jak nauczyłam się od Was tutaj, że trzeba tą betę sprawdzić 😅 Może to coś, a może nic... Co myślicie, droga komisjo?
 

Załączniki

  • 20231009_095633.jpg
    20231009_095633.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 204
Dziewczyny... Jestem ok 7-8 dni po owulacji. Jestem zapisana na testowanie na 14stego, ale zupełnie przypadkowo dziś rano znalazłam test w domu (myślałam, że nie mam żadnych 😅) i pomyślałam "a co mi tam, nasikam". I taka sytuacja... Może przedwczesna decyzja, ale od razu pobiegłam na betę, wynik ma być dziś wieczorem. Nadmienię, że ja zielona w tych sprawach, więc działam tak, jak nauczyłam się od Was tutaj, że trzeba tą betę sprawdzić 😅 Może to coś, a może nic... Co myślicie, droga komisjo?
Ja myślę, że taka krecha jest chyba niemożliwa 7dpo. Jest szansa, że owu była wcześniej?
 
reklama
Do góry