reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Heh, to będę się Was o wszystko pytać jak coś... ;-)

ja właśnie zjadam śledziki na kolację, ale spać szybko nie pójdę bo potem nie mogę zasnąć w ogóle i budzę się po parę razy w nocy
 
reklama
Witajcie wśród szczęśliwych przyszłych mamuś!!!:-)
ja podobnie jak Kasiulka_1980 będę mamą czerwcową, ale jestem też mamą październikową 2006, także mam sentyment do tego miesiąca, miałam termin na 21.10 ale urodziłam 14.10 w Dzień Nauczyciela, powiem Wam,że macie fajnie,że już wicie o swoich ciążach, bo ja zaszłam w nią 1/2. 02 a dowiedziałam się na początku marca:-)

mam nadziej,ze to będzie dla Was spokojne dziewięć miesięcy!!!
 
paulka82 milo miec kogos tutaj co troche wczesniej porzuci swoj stan blogoslawiony! Jejku jak to sie stalo ze tak pozno dowiedzielas sie o ciazy?
 
Dzień dobry Mamuśki!!!
paulka dziękujemy za odwiedziny :) A jak się czujesz w ciąży? I wiesz co będzie?
Muminka ja zaliczyłam szkołę rodzenia i polecam każdej mamie, chociaż z tym oddychaniem to u mnie było tak, że praktyka swoją drogą a poród swoją ;) Dobrze, że masz świadomość na co musisz uważać w tej ciąży i współczuję bo musiałaś sporo przejść stresu w poprzedniej...
ulisia pytaj pytaj ale i tak każda ciąża inna więc nie wiem czy odpowiem :) Śledziki?? Więc babcie by uznały, że Ci w brzuszku synuś rośnie ;)
Dziewczyny a o imionach już myślicie?
 
Tak, to chyba będzie synuś (choć ja wolałam cale życie córeczkę, ale teraz to wszystko jedno) bo trafiliśmy dokładnie w owulację.

Co do imion - tak, myśleliśmy, jak dziewczynka to Daria lub Zuzia (wymyślone już od dawna) a jak chlopiec to masakra bo nam się zupełnie inne imiona podobają - mi: Kamil, Daniel, Paweł, Wojtek...
a mężowi: Błażej, Michał, Marcel...

Z tych wszystkich to już najbardziej Marcel, choć zawsze preferowałam takie trochę mniej wyszukane imiona... :-D

A Ty myślałaś?

Jak się czujecie w ogóle dziś dziewczyny?
 
Śliczne te Wasze imiona... Mój M. też wspomina o Błażeju... Zuzia bardzo mi się podoba tylko to pasuje dla małej dziewczynki a później ciężko zdrobnić... Myślę, że mamy jeszcze duuuużo czasu więc coś napewno wykombinujemy :)
Nie lubię zimy i czuję się bez energii i ciągle senna. Nie moge się doczekać wiosny i słoneczka! A Ty? Lepiej już? Mija Ci choróbsko?
 
Jak dorośnie to Zuza, Zuzka :)

ja też nie cierpię zimy, ale coś nie bardzo się zapowiada na ocieplenie...

no w sumie nieco lepiej mi, ale gardło nadal czerwone i brzydkie i kaszel też jest, ale może trochę mniejszy...


A powiedziałyście już komuś o ciąży?
 
Hej dziewczyny gratuluję Wam ciązy!!

Jak to szybko,leci dopiero podczytywalamy rozpakowujące sie pażdziernikówki 2009 a tutaj juz 2010.

ZYCZE WAM SPOKOJNYCH 9 MIESIECY!!!

POWODZENIA:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
mazia89 - dzięki za życzenia :-)


a, dziewczyny, zapomniałam spytać: bierzecie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży? słyszalyście o Feminatal N? Chcialabym coś sobie kupić ale nie wiem co...:baffled:
 
Do góry