reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
haloł

i tyle się tu działo wczoraj i mnie nie było :-( ojoj no ale chociaż skończyłam do Zuzkowego pokoju poszewki i rameczki :-). Uśmiałam się z wczorajszych tekstów buahaha Palcia- Ty nasz komiku :-)
Roxi, Makuc avki piękne i po raz kolejny powiem znowu się przyzwyczaje za miesiąc zmienicie i co i znowu nie będę wiedziała z kim pisze hahahaha.
Maqc kciuki za mgr. Powiedz D. ze to pikuś a jak ma tylko miesiąc to i jeszcze lepiej, bo głowa świeża :-). Ja uczyłam się na 2 dni przed i zdałam na 5,5,5 , ale stersa miałam niesamowitego, bo jakby to powiedzieć, broniłam się później niż to przewidywałam :-( i moja wiedzą już się torchę ulotniła. I chyba obrona to raczej formalność. I jedynie co o niej mogę powiedzieć to spełniło się moje marzenie, bo chciałam się bronić z brzuszkiem i co i Zu pięknie się wtedy wypinała :-) i dzięki temu chyba Pordziekan mnie nie męczył ;-).....A i rada dla D. niech wchodzi na sam koniec jak mój promotor powiedział tych na końcu nie maglują, bo im juz się słuchać nie chce ;-)
Dorisek widzę, że mimo przedszkola w domku humorek cudny
Strip trzymam kciuki za mgr
Dziulka ja też mam zaciągnięte za pracę. I super, że Leane to mała torpedka
Ika216 przykro mi odnośnie mieszkanka. I powodzenia w szukaniu......
Kania wiesz co Ci powiem, że wsio ok. Tylko ja już nie mogę po sklpeach jeżdzić wczoraj jeszcze pojechaliśmy, spodobaly nam się 2 łazienki i zaczęłam się zastanawiać. Wkońcu powiedziałam, że zostajemy przt wersji drugiej, bo to będzie taka moja wymarzona morska łazienka ;-)
Kroma posikałam się z pomysłu Oli.......................a u nas się mówi ;-) niech się nikt nie obraża kaśka, żabcia, broszka i pierożek buhaha i czasem muszelka. Ale ogolnie do Zuzka mówię na jej pipulinka moja mała.
Efcia to teraz rozumiem
Moni nie martw się. U nas też tak Zuza miała trzymało sie ponad miesiąc jak nie dłużej :-(, ale to tylko było jedynie ukąszenie

A co u nas a no nic. Siedzimy myślimy i już tam byśmy chcieli być, ale trzeba czekać. Do tego przyjeżdzają jeszcze rodzice M. i mam nadzieje, że nie będzie zbyt dużej ingerencji z jej strony w wychowanie mojego dziecia.
 
KROMA Leane jest uregulowana jak szwajcarski zegarek, wymagalo to od nas duuuzo pracy i pilnowania godzin. wieczorem jak dobrze poje to ladnie spi. wczoraj zstawila z butli 90 a butla z mlekiem i takim proszkiem jakby waniliowym o smaku chalkowym czy jakims takim bylo na 240 jak to sie rozmieszalo. przestalam jej dawac kaszke warzywna bo juz nei chciala wcale butli mi jesc- przejadlo jej sie. po tej butli 160 co zjadla wieczorem to dopchala serka bialego 100 gram i jogurcik owocowy 50. a do tego stopnia jest wyregulowana ze np dzisiaj o 11.55 dokladnei zaczela miauczec ze glodna. przyszla do mnei do kuchni i miauczy i zawodzi:) godzina 12 mabyc jesc i juz.a co do spania to mloda ubieram ostatnio w body z dlugim i pizamke welurkowa bo w nocy 9 stopni jest a ona lubi jak jej cieplutko i milutko:))

odebralam pake od taty, poza zarciem prezenty dla malej, niebieski dresik z lewkiem, koszulka pistacjowa i sukienko-body z krotkim -na teraz kurde. upaly sie skonczyly ale 26 stopni jest tak wiec jeszcze moge ja ubrac w takie cos:)do tego byly 4 ksiazeczki wiec mldoa zatopiona w lekturze byla, i misiu maskotka ktory nauczyl sie fruwac po chacie lotem koszacym:))
malo tego moja kuzynka dzis tez przyslala mini paczuszke: 2 ksiazeczki i tez malego misia ktory rownie szybko nauczyl sie fruwac:)))))))))

a ja wlasnie wcinam orzechy, obiad zjedzony, malz idzie do pracy a na mnei rpasowanie warczy ze stolka.....
 
jakoś chwilowo nie mam czasu na główny, a mam zaległości cały wczorajszy dzień, wybaczcie.
i trzymajcie kciuki za DOBRANOCKĘ, bo kiepsko się czuje (może była i sama pisała, nie wiem)
 
Krążyłam po wątkach pobocznych i jakoś na główny czasu nie było. Brat do mnie z rana przyjechał bo coś mu się komp popsuł i musiał w trybie pilnym z mojego skorzystać :rolleyes2:Patryk miał frajde bo wujek się z nim pobawił troche, a ja przynajmniej na spokojnie śniadanie zjadłam ;-) Nocka nienajgorsza, chyba tylko dwie pobudki i w dodatku to mąż wstawał :-) tylko później panowie z piłami mechanicznymi za oknem, popsuli nam pierwszą drzemke, akurat wtedy musieli drzewo ścinać :wściekła/y: teraz Patryk dosypia i to już chyba bedzie wszystko ze spania dzisiaj :baffled:

happybeti, elwirka,
współczuje nocek :-(

ida, dziulka, a wam za to zazdroszcze nocek ;-)

happy
, tak samo uważam co do traktowania klientów w sklepach :tak: i super, że od trzech wiedźm jednak wróciliście bo dzięki temu mogłaś tego megawypasionego posta skrobnąć :-) a z autkiem wszystko wporządku ? nam pasek klinowy poszedł ehhh normalnie skarbonka :dry:

monimoni,
ja nie pomoge co do tych krostek, ale myśle że narazie powinnaś obserwować a jak coś to przejść się do lekarza, to nigdy nie zaszkodzi!

makuc, u nas z ubrankami ta sama historia, niby szafki wypełnione, a zaraz się okazuje że z połowy rzeczy wyrósł a druga połowa jeszcze za duża :baffled: bardzo mi się podoba te wykorzystanie książki z komiksu :-D a wiesz, że podobają mi się teraz nasze avki, i mój i twój :-)

ika
, cierpliwości, widocznie tamto mieszkanko nie było wam pisane, jeszcze znajdziecie to które czeka na was :tak:

doris, fistach :laugh2::laugh2::laugh2: a może stach :rofl2: u nas jest jaś ale nie pytajcie dlaczego bo nie wiem :-D co do tego hasła o facecie i człowieku to tam było "podobno" ;-) wkońcu nikt tego nie udowodnił :-p super, że taka kaska za te ubranka ci wpadnie :-)

kroma,
pewnie że trzeba dbać :tak: kulu kulu mi się podoba :-D

sarisa, już nie przesadzaj, przyzywczaisz się do naszych avków szybko, a mi narazie tak pasuje że może go szybko nie zmienie ;-)ale wiesz, kobieta zmienną jest :-)też miałam się bronić z brzuszkiem, ale najpierw trzeba było prace napisać :sorry:a co do nazw wiadomoczego to ta muszelka najbardziej mi się podoba ;-) super, że łazienke bedziesz miała taką jaką sobie wymarzyłaś :-) i kciuki trzymam żeby rodzice M się wam za bardzo nie wtrącali :tak:

rzutka
, wszystkiego naj dla Huberta z okazji pierwszych urodzinek!!! :-) a jak jeszcze czasem zaglądasz, to odezwij się do nas.


ooo chyba się obudził, lece ...
 
Ostatnia edycja:
dziulka- mój kachę je na noc całą butlę i jeszcze bułkę ze mną i tak się budzi w nocy, ale zaraz zasypia, a i tak muszę wstać go poprawić bo fikołki robi w łóżku. A ta paczka to jak się domyślam to na Lenki roczek, to będzie mała oczytana.
Dobranocka- zdrówka dla ciebie i w sumie to już masz z górki, oby tylko wszystko poszło gładko, bez bólu i komplikacji.

Makuc- a mój musi iść na druga i coś nie chce.

Byłam na spacerze, ale pogoda dziwna, jak nie słońce wyjdzie i ciepło jest to zaraz chmury i wieje.
 
Bry...

Rzutka wszystkiego najlepszego dla Synia z okazji 1 urodzin !!!
Happy cieszę się,że Amelka zdrowieje, że z mężusiem dobrze, jedynie te nocki jakieś takie nie za bardzo macie :-( Fajnie że Amelka ma się z kim bawić i pokłócić o zabawki :-)
Elwirka super, że się lepiej czujesz, tzn. w sensie fizycznym, współczuję nocki.
Makuc nocka do baniii?????? ojej jakaś zmowa środowa???
Ida a widzisz u Nas linomag niet... ale super, że tyłeczek się goi i że Michalinka dała pospać.
Ikaa29 szkoda, że nie wypaliło z tym mieszkaniem ale na pewno uda Wam się jeszcze coś znaleźć.
Doris przedostatni ale jakiś ciężki...super, że z tymi ubrankami tak wyszło :-)
Efa meliskę sobie zaparz !!!
Dziulka może baba czytać nie umiała? a prasowanie nie zając, włóż do jakiejś półki co by za głośno nie zaczęło warczeć.
Natolin właśnie się zastanawiałam gdzieś Ty? Bylaś z Piotrusiem i dr??? katar mu przeszedł???
Kroma to masz małą lunatyczkę :-)
Sarisa cieszę się, że doszliście do kompromisu. Super, że ramki i poszewki dla Zuzi wykończone (mam nadzieję, że się pochwalisz). Już masz dość chodzenia po sklepach??? Dla mnie to była niezwykła frajda...a czemu musicie czekać? dlatego, że teście przyjeżdżają??? bo klucze już macie :-)
Roxannka panów z piłami trzeba było zaprosić na kawkę, to by Ci pod oknem nie hałasowali a Patryś by się wsypał, Oliwia też padła przed po 14.
Rysia jak tam u Was??? Rota Was odpuścił???
E-lona jak zdrówko???
Emiliab a mąż czuje się lepiej???
Dobranocka trzymam mocno kciukasy, bardzo mocnoooo a Ty już nóżek tak nie zaciskaj, bo to już czas :-)

A tak w ogóle to moje Słoneczko obudziło się dziś z mega katarem więc żłobek odpuściłam, bo jeśli to tam złapała to na pewno nadal tam krąży a jeśli nie tam to po co ma zarażać innych. Leje się jej z nosa ciurkiem biedactwo moje :-( Poza tym z mężem się pożarłam na maxa i nawet nie chce mi się z nim gadać, jak wchodzi do pokoju gdzie przebywam to ja wychodzę i tak w kółko. Dziś nic nie pojeździłam, może i dobrze bo :-( mam zjeb*** humor..., jeszcze by były jakieś ofiary na drodze.
 
reklama
Kania- zdrówko dla Oliwii, biedna się męczy, jak ja nie lubię kataru u dzieciaków, bo to oddychać nie może i wydmuchać nie umie. A co do kłótni to życzę szybkiego pogodzenia i jak Elwiraka napisała i stosunków z M :-)- wiem wyrwane z kontekstu, ale ja mały zboczek jestem i głodnemu chleb na myśli:rofl2:.
 
Do góry