reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja spowrotem w domciu, dzidzi u babci została i smutno mi... nie lubię jej zostawiać! a dziewczyny jeszcze mi przełożyły korki na 17.30 dopiero i będziemy do 19ej siedzieć... nawet mnie nie cieszy że mam trochę czasu dla siebie:/ durna jestem, wiem:p
pupcia jeszcze trochę czerwona ale nie ma porównania nawet do tego co wczoraj było! tylko boję się, ze to kolejny ząb, bo M ma jutro i pojutrze nocki,a jeśli młoda miałaby taką akcję odstawić jak przy ostatnim to na zawał zejdę jak będę sama...
nie mogę sie nawet na pisaniu sqpić, więc spadam... moze jakis obiad zrobię skoro mam okazję:/
 
reklama
dobranocka wszystko będzie dobrze,mocno w to wierze :****

kania zdrówka dla Oliwci:* jeju jak ja nienawidze katarku :-( po tym co z Isia przeszłam uważam że to największe zło jakie może spotkać maluszka :-(

Idusia każdej sie należy choć chwila dla siebie i to najlepiej spędzona na słodkim nicnierobieniu :-p

kroma :-D frajne wytłumaczenie :-) ja tam zdania jestem,że jak kase przyniesie to nawet zaszaleć można i ciepły obiad podać, a nawet uśmiechnąć sie,niech ma :-p

dziulcia zazdraszczam Ci śpioszka :-)

kroma,emiś uff! mój chrześniak będzie w październiku kończył dopiero 2 latka więc jeszcze sie staro nie czuje :-p

makuc,roxi o ja,jakie śliczne avki no,no,no cudeńka :-)

happy buziaki dla Amelki :* super że zdrówko wraca:-)

dorisku
:***** ciesze sie że u Ciebie tez wszystko fajnie sie układa :***


i więcej nie nadrobie bo mi łobuziak skubie nogawkę :-p
 
Elwirka- szkoda słów na twoich teściów, szkoda malutkiej, że dziadków ma takich co skąpią, ale może naprawdę nie mają tej kasy?
Alicja- jak tam w pracy i jak mała?
 
no to moi tez nie beda, bo zmeczeni sa i nie dojade
a co do chrzesniakow to ja zadnych nie mam, rodzine mamy daleko a przyjaciolki nie chrzcily, jak by chrzicly to bym byla
a wogole wiecie co humoru nie mam jak nic.
nawet pisac mi sie nie chce.
 
reklama
Witam się jak zwykle wieczorem,mój bąbelek już śpi:)

happybeti toś mnie oświeciła z tymi Wiedźmami:-D a ja myślałam że to...,w sumie nie wiem co myślałam:-D
ika216 szkoda że z mieszkaniem nie wypaliło może znajdziecie jakieś inne równie ładne
dorisday ja też nie mam studiów ukończonych i wcale gorsza się nie czuje od tycz co je mają,mi wystarczy matura zdana ledwo bo ledwo ale zdana.
kroma ''kulu kulu'':-Ddobre:-Duśmiałam się:-D A pogoda porąbana ubierałam się i rozbierałam co chwilę.
roxannka zawsze tak jest że jak nasze dzieci śpią to ktoś coś musi robić w sensie hałasować.
kania kochana pomyliłaś mnie z tamtą Iką,ona szuka mieszkania:tak:no i przykro że zmężem ciche dni no najważniejsze zdrówka dla Oliwki
elwirka co za ludzie,brak słów normalnie
margerrita koniec lata tak cię nastraja

ale mi to dziś poszło albo się wprawiłam albo tak mało pisałyście ( ale raczej to drugie:tak::-D)
 
Do góry