reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Baska moja tak zawsze. Zreszta u rodziców ze względu na gości czyli mojego brata z córka poszła spać o 22 i tak wstała o 5 wiec skoro się i tak nie wysypiam rano to chociaż po 18 mam czas dla siebie.

A teraz lece na kąpiel w pianie a potem zjem grzanki z masłem czoskowym mniam.
 
uuu..pusto tutaj..
na poczatek-Ala-sto lat, sto lat! samych najlepszosci i wysmienitosci!
po drugie-onesmile-wlasnie gdzies na pobocznym dojrzalam-GRATULACJE przeogromne! kolejna zafasolkowana:)

u nas dzisiaj dzien przemily, spotkalam sie na obiadku z psiapsiolami, a potem zabralam Maure do pobliskiej wioski na dozynkowy festyn. Tatus poszedl zas na kawalerski, wiec mam wieczorek dla siebie, dla was, ale tu nikogo..
 
dzień dobry z rana ;-) a tu co taka cisza? :szok::-( wczorajszy wieczór spędziłam bardzo miło i powiem Wam, że był mi na prawdę potrzebny. Wypiłam drinka, wypaliłam kilka fajek i tak mi się w pewnym momencie kręciło w głowie jakbym co najmniej 0,5 wódy pochłonęła :laugh2: no ale tak to jest jak człowiek nie przyzwyczajony do "szaleństw". Tylko jest jeden minus - zmarzłam przeokropnie i od rana mnie gardło boli :baffled:
MORIAM widzisz, tak to jest :crazy: masz czas, żeby na BB się "rozerwać" a tu cicho, pusto i ciemno,. Gdzie się wszystkie mamuśki pochowały?
BASKA jak nocka? Mam nadzieję, że Kamil pospał do rana i że tego wczesnego spać-pójścia nie potraktował jako drzemki popołudniowej :-p
E-LONA jak Laura? zapomniałaś o nas wczoraj... no i dalej nie wiem co z tym "nowym członkiem rodziny", a że spokoju mi to nie daje to będę Cię dręczyć i męczyć aż powiesz. i ciekawe jak tak Hania RAGNY. Doczytałam, że wczoraj było lepiej i mam dzięki temu nadzieję, że dzisiaj już poprawa jest zdecydowana.
WIOLI czym Cię tak siostra z mama Twojego K. wkurzyły? spowiadaj się i to już!
AGUSINKA WIOLI ma rację. Jeszcze trochę a poczujesz się tu jak u siebie w domu :-) zobaczysz.
KANIA a Ty jak się czujesz? Kiedy Cię więcej na BB będzie? Bo jakoś pusto bez Twych postów tutaj :-(
 
Witam.Kamil właśnie zasnał z mężem:sorry2: Wczoraj obudził się po 23 i zaczał mi opowiadać jakieś takie swoje historyjki i tak żeśmy ok.4 poszli spać:dry::baffled: Tzn ja leżałam i przysypiałam a on mnie za piżamę i mamo patrz albo suchas:nerd:
Wstaliśmy po 8 no i teraz zasnął sobie zjadł obiad i śpi(mam nadzieję że trochę dłużej pośpi).Dziś chyba mu lepiej bo tak nie kaszle ale dałam mu znowu Lipomal i zrobiłam inhalacje.Idę kawkę sobie zrobić:-)


ćma??:szok::nerd:
 
reklama
Ćma???!!!to blisko byłam w tej zgadywance :tak::-)

Alicja spóżnione ale szczerze życzonka urodzinowe...spełnienia marzeń,tych wartych spełnienia:tak::-)

a ja wczoraj spędziłam wieczorek z koleżanką (najpierw byłyśmy na rowerach...tak na marginesie całą noc umieram bo takie miałam zakwasy że ból był nie do zniesienia) a później drinkowałyśmy do późnych godzin nocnych ( a dzisiaj leczę kaca pijąc reddsa)i to tyle u mnie...

Miłego niedzielnego dnia Wam życzę:-D:-):tak:
 
Do góry