reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ragna to widzisz Kamil to nawet w domu za mną chodzi krok w krok no chyba że już się tak zabawi na dobre to mam chwilkę spokoju ale tak to 24h zemną.
A powiedz mi czy Ty od razu zostawiłaś Hanię w tym klubiku czy na początku z nią chodziłaś?bo ja znalazłam u Nas niedaleko nowo otwarty i się tak nad nim zastanawiam.NO i czy można tylko np. na dwie godzinki lub trzy tylko zostawiać dzieciaczka?:dry::sorry2: Bo ja bym tak chciała Kamilka troszkę odizolować od siebie tzn żeby nie był ciągle zemną go nauczyć i żeby miał kontakt z dziećmi nie tylko z domu bo on mi się nauczył przy nich przeklinać:wściekła/y::angry:
 
reklama
Ragna ogromnie się cieszę :-):-):-)
Baśka gratuluję zostania ciocią, a odnośnie chodzenia dziecka krok w krok za rodzicem to uważam że nie ma nic wspólnego czy dziecko chodzi do KM/Żłobka (ale to tylko moje takie skromne zdanie).
Dawidowe Wy nie macie co w nocy robić? Tylko wycieczki sobie na nózkach urządzać?
Już spakowana całkowicie?
 
Witam:-)

Ragna strasznie sie ciesze z postepow hani makymi kroczkami az do celu:-)
kania wczoraj nie chodzilo mi o tel a o marcowki nunu;-)
baska gratulacje

Przyszedl wozek i jestem bardzo zadowolona:-) u nas dlugi week takze rano wybywamy troche sie powakacjowac bede w poniedzialek wieczorem wiec prosze sie nie martwic hehe:-p oczywiscie dzus jeszcze jestem ale tutaj cicho jak makiem zasial
 
wioli kaszle juz od jakiegos czasu ale to mija prawie a dzis nagle goraczka. ALe w carrefourze śpiewała na cały sklep a juz musiała miec bo mi sie wydawała ciepła. Po powrocie zmierzyłam i jest. Teraz dostała syropek i zimny okład to ma 36,9.
 
reklama
Do góry