reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
najgorsze jest to że nie wiedziałam że mam tak mało ibum. Starczy jeszcze może na raz albo ostatecznie na dwa razy :dry:. Czopki jeszcze mam w razie w ale jutro rano będę musiała ją wziąć do wózka i pójsc do apteki. Daleko nie jest bo jakieś 200 m gdybym miała ją kilka sklepów w bloku blizej to bym teraz poszła jak śpi ale jednak tez 200 metrów nie będę ryzykowała.
 
Bry na wieczór
kania no i nie kupiłam tych butów,dziś sobie wzięłam osobę do doradzenia i jak na złość nie bylo mojego rozmiaru a jak były to takie szpile że masakra nie dla mnie.juz sobie powiedziałam że ostatni raz tak będę zwlekać i nie będę słuchać rad typu''a poczekaj jeszcze dopiero się sezon zaczął to inne przywiozą''
baśka gratuluję zostania ciocią,a co do chodzenia dziecka za rodzicem to moja też chodzi za mną wiecznie chyba że się zabawi ale to chwila ale mi to nie przeszkadza.
ragna fajnie że Hania już lepiej w klubiku się czuje,nie było aż tak źle z tego co czytałam i mam nadzieję że po week będzie jeszce lepiej.
dawidowe zdrówka dla Laury.
wioli udanego długiego weekendu.
elona jak tam nasza Dziulka?
 
Wioli już nie fochaj się plissssssssssss
Dawidowe oby ta temp od zębów była.
Ika szkoda że nie udało się jednak kupić tych butów.
E-lona i jak spotkanie???
Oliwia padła po 20, koleżanka była to trochę pogadałyśmy o dzieciach i ciążach (ma termin na koniec stycznia) a mąż wybył i nie wiem kiedy wróci. Ja już ledwo na oczy patrzę ale czytam Was namiętnie.
 
Halo i ja się przywitam :-)...choc po dzisiejszym dniu , choc bardziej wieczorze jestem zdołowana... Troszke Polcia w dzień niespokojna była , ale wieczorkiem taaaaaaaaaaaaak strasznie płakała choć to bardziej była histeria i jej nie moglam niczym uspokoic az się popłakałam, jak ją widziałam taką bidną.... i właśńie siedze z kompem na kolanach i słucham - Braci Cugowskich i jeszccze bardziej się dołuję
 
Wioli to teraz mogę spokojna iść spać :****
Sarisa współczuję tych żałości Poli i smutnego wieczorku, pocieszę Cię u mnie też dobrze nie jest...
Dlatego zmykam do łóżka, jutro sobota i mam nadzieję że będzie to lepszy dzień od poprzedniego :-) Buziaki dla Was i kolorowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiolis myslalam o tym ale nic takiego nie zjadlam ?? nabilu od 4 tygodni nie jem. Tylko buleczki , maselko, szyneczka , zupy lekkostrwane, herbatniki, biszkopty owoce i warzywa takie to moje menu.
 
Do góry