reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
witam sie i ja. juz za niedlugo szkola... Mloda juz idzie do CP ( Cours préparatoire) cos jak nasz 1 klasa w PL . ogolnie lubi szkole. ja nadal pracuje w sporcie, rozwijam sie zawodowo, tancze nalogowo tance latino w parach, startuje w zwaodach :))) nowy sezon juz za 2 tygodnie. w sobote jedziemy na 9 dni nad morze kolo Hiszpanii . Mloda mnie zaskakuje niesamowicie..plywa juz od roku bez niczego a w tym to juz przeszla sama siebie- odwazyla sie zrobic ze mna 4 dlugosci na basenie olimpijskim 180 glebokim, skacze do wody, nurkuje, a pomyslec ze panikowala jeszcze rok temu jak zdjelam jej plywaczki hehehe:)))))))

tornister spakowany ale najwazniejsze dla mlodej ze bedzie sie w fale rzucac w sobote :)))
 
Hej dziewczyny.......jak Wasze dzieciaczki w szkołach czy zerówkach?
Ja Wercie wysłałam co zerówki bliżej domu dlatego między innymi mi pasowało.....i jestem bardzo zadowolona bo bardzo jej się spodobało i lubi tam chodzić...niestety dalej mi choruje i generalnie więcej jej nie było ale mam nadzieje ze wkoncu kiedys to sie zmieni.....Kinia dalej chodzi do przedszkola i troszke mniej choruje.......Dziewczyny mi rozrabiaja i rosną jak na drożdżach....;)))

Ponieważ jest okres urodzin naszych pociech więc dla Wszystkich wrześniowo-październikowo-listopadowych dzieciaczków wszystkiego co najlepsze!!!!
 
Amelka zaczela szkole 8go sierpnia.
Radzi sobie bardzo dobrze, jesli chodzi o "zadania szkolne", ale wciaz ma problem ze swoja niesmialoscia...Czasem, gdy po nia przychodze i dzieci akurat sa na dworzei sie bawia, widze, ze ona stoi sama z boku i nie ma smialosci podejsc do kolezanek i wlaczyc sie do zabawy. W zasadzie bawi sie tylko z dwiema dziewczynkami- tymi, ktore zna z przedszkola. Rozmawialam juz z jej nauczycielkami o tym, obiecaly, ze pomoga jej "wejsc w grupe".

Chcialam Wam pokazac fotke , ale w tym nowym formacie nie umiem wstawic zdjecia :zawstydzona/y:. Wszedzie zadajaa linkow, a bezposrednio z kompa sie nie da ???:unsure:

No, pokombinowalam i jakos sie udalo:cool2:
 

Załączniki

  • P1010179.JPG
    P1010179.JPG
    557,5 KB · Wyświetleń: 84
  • P1010180.JPG
    P1010180.JPG
    539,8 KB · Wyświetleń: 76
  • P1010181.JPG
    P1010181.JPG
    607,8 KB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
happybeti ale już duża dziewczynka! Czy od 8 sierpnia jest właśnie w nowym miejscu? Może potrzebuje więcej czasu, żeby odnaleźć się w nowej grupie dzieci.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dzieciaczkom udanego roku szkolnego.
Ktoś posłał swoją pociechę do I klasy? (chodzi mi o polską szkołę)
 
jeny zastanawiałam się czy ktoś tu jeszcze zagląda!

zmieniłam wprawdzie nick ale "monimoni" to ja :) ta sprzed 6 lat ponad.

zawitałam tu ponownie na Lipcówkach 2017 :)

dziewczyny jeśli jeszcze któraś tu zajrzy, piszcie co u Was!

1482791256-1d1mld.jpeg
Moja Lena już kawał baby :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Ja wiernie zagladam, ale malo kto juz tu pisze...:(. A szkoda- tyle lat bylysmy razem, nasze dzieci razem rosly...Z pieluszek doszly juz do szkolnych tornistrow...Oto Amelka w ostatnim dniu szkoly przed feriami, przebrana za Julenisse
P1010183.JPG
 

Załączniki

  • P1010183.JPG
    P1010183.JPG
    555,5 KB · Wyświetleń: 572
Do góry