reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ja wiernie zagladam, ale malo kto juz tu pisze...:(. A szkoda- tyle lat bylysmy razem, nasze dzieci razem rosly...Z pieluszek doszly juz do szkolnych tornistrow...Oto Amelka w ostatnim dniu szkoly przed feriami, przebrana za Julenisse Zobacz załącznik 789039
jejku jak one urosły! To już ponad 6 lat :)

a ja z racji zmiany nicku nie mam dostępu do prywatnego wątku :( na fb nie mam nikogo z BB. Czy Efa się jeszcze udziela? Lolisza Moriam Sarisa albo Nice-Girl?

jeśli mogę to poproszę o dostęp do prywatnego.

pozdrawiam Was wszystkie!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Morela_87 (monimoni) ja Cię pamiętam i bardzo serdecznie gratuluję drugiej ciąży! Super!!!! Zdrowia dużo życzę. A Twoja Lenka już duża, faktycznie.
Porosły nam te dzieciaki, nie ma co...
Dziulka dzięki za informację, nic nie wiedziałam... Wzruszyłam się bardzo oglądając film o Natalce... Pamiętam dobrze Karolinę z BB... ech... Brak słów :-(
Happybeti też mi żal, że nie chcecie już ze mną pisać na BB. Z sentymentem wspominam dawne czasy.
Haha, musiałam sprawdzić co to Julenisse. Amelka cudna :-) Co ma w ręku?

Szczęśliwego nowego roku dziewczyny!
 
Morela_87 (monimoni) ja Cię pamiętam i bardzo serdecznie gratuluję drugiej ciąży! Super!!!! Zdrowia dużo życzę. A Twoja Lenka już duża, faktycznie.
Porosły nam te dzieciaki, nie ma co...
Dziulka dzięki za informację, nic nie wiedziałam... Wzruszyłam się bardzo oglądając film o Natalce... Pamiętam dobrze Karolinę z BB... ech... Brak słów :-(
Happybeti też mi żal, że nie chcecie już ze mną pisać na BB. Z sentymentem wspominam dawne czasy.
Haha, musiałam sprawdzić co to Julenisse. Amelka cudna :-) Co ma w ręku?

Szczęśliwego nowego roku dziewczyny!
Ja chętnie pobyłabym z Wami ale nie działa mi link do grupy zamkniętej. Nie wiem dlaczego ale wyskakuje błąd - może potrzebuje jakiegoś specjalnego zaproszenia. nie wiem.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Nat, lepiej nie pytaj, co ma w reku :rolleyes2::-D. W tym roku poszlismy na latwizne i kupilismy jej "gotowy" adventkalender, z telewizyjnego kanalu dla dzieci, Ramasjang, od jej ulubionego "Onkela Reje"
.
I to byl wlasnie prezent na ten dzien, ktorym byla tak zachwycona, ze nie chciala sie z nim rozstac i wziela do szkoly :eek:. Pierdzaca poduszka...:errr::rolleyes:. Heh...
(Onkel Reje spiewa, ze nie lubi sie kapac. Ze smierdzi i jest mu to obojetne...:errr:...Ot, dunski humor...:cool2:)
Amelka twierdzi, ze Onkel Reje naprawde smierdzi:szok:...Wie, co mowi...:-D:-p
Zdjęcie0127.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0127.jpg
    Zdjęcie0127.jpg
    673,4 KB · Wyświetleń: 510
Ostatnia edycja:
reklama
Morela oczywiście pamietam:))) super ze do nas zwitałas. gratuluje podjęcie decyzji i kolejnego maluszka:) Jesli chodzi o zamknięty to od dawna tez jest tam cisza...pewnie przez to ze po zmianach na BB cięzko jest znaleźć tą grupę.....tworza się kolejne i jest wielkie zamieszanie:(((
Dziulka ja śledzę stronę Natalki.....straszne jest to co ich spotkało. Jednak bardzo podziwiam ich za walkę i determinację.....jestem z nimi!!!!
Happy ale Amelka urosła łał:))
Nat ja tez często zaglądam czy któraś z Was cos naskrobała i smutno ze rzadko coś się pojawi.......

Szczęsliwego Nowego Roku kochane:))) Przed nami przełomowy Rok wkońcu nasze pociechy idą do szkoły :)) Te oczywiście które jeszcze nie poszły;)))
A z Nowym Rokiem także postanowienie aby częściej pisać co mnie na BB, może ktoś się dołączy?

pozdrawiam:))
 
Do góry