reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Madziks coś faktycznie pamiętam:)))
Dziulka rozwala mnie Lean jak czytam o niej:)cała mamusia:)

zaraz lecę po młodego do przedszkola i jestem ciekawa co dziś będzie:)
 
reklama
Elwirka na pewno przyjdzie na Oliwię czas odnoście sikania na nocnik. To może na nakładkę spróbuj? Ja uczyłam moją sikać razem z nią chodziłam do wc i siadałam na wc a ją na nocnik, gadałyśmy i ...i z czasem się udało. .
.

to u nas bylo siku i kupa w majty dokad...nie zlikwidowalam nocnika calkiem!!!!!!!!!!! ona chce na kibel i juz!!!!!!!!!! nakladka i schodek i jedzie z koksem! wez ja do kibelka pokaz ze robisz siku , nasza tak wlasnie polubila toalete, bo tak: pieluchy bee, nocnik bee kibel bee to gdzie tu sie zalatwiac??:p

Tak robiła i nic z tego zreszta ona ccały czas praktycznie zamna chodzi nawet do toalety wiec cały czas jej tłumacze ale ona jest uparta gorzej niż osioł

Elwirka- ano, jak na foum ;-)- raz tłumy i kilka stron, raz kilka dni cisza. Był czas przywyknąc, nie ?;-)
itd.
No fat ,ale chyba nigdy nie nadawałam się na forum nioe jestem rozmowna

Kasis eh moje dziecko tak samo robi.
Kania zdrówka dla dziewczynek
 
kurcze a ja chciałam wyjść na zakupy a tu pada a nie mam parasolki dla siebie i dla Pauliny....i jeszcze do tego kopią mi pod oknami jakaś wielka kopara mi tu macha i dół kopie a Wiktoria panikara się boi ech ....co za dzień....
 
Za to mój labradorek Arni ma największa frajdę z tej koparki jak tylko zobaczył jak kopie to normalnie już się rwał do okna by tylko się przywitać z panami którzy tu kopią i dał im do zrozumienia że też by pokopał z nimi:)) hehe aż mu musiałam okno otworzyć żeby sie przywitał z każdym( mieszkam na parterze)
 
Mdziks bo labki to takie kochane psiaki i w dodatku mają adhd:)
Ja uciekam na chwilę bo idę na zebranko, ciekawe co ciekawego powiedzą:)
 
kasis nic się nie stało ;-)
powodzenia na zeebraniu

pisanie mi się po części naprawiło :-) tzn mam to całe pole nad okienkiem do pisanie ale nie które funkcje musze dopiero najechać na okienko żeby zobaczyc co to bo okienko jest ale puste ;-) no i buźki moge robic i odstępy hehe ale jakos z opóźnionym tempie piszę , tak jakby w zwolnionym ;)

my na 18.15 mamy wizyte u Alana lekarki w krakowie
na obiad barszcz czerwony z uszkami a na drugie ziemniaki, jajo sadzone i duszona marchewka
pogoda u nas okropna
 
reklama
madziks mój mąż też wcześniej dzisiaj wrócił :-)no żesz kurcze i znow mi się pokićkało z pisaniem a nic nie naciskałam :(
 
Do góry