reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, pachnących piernikami i choinką .
A w Nowym Roku wszelkiej pomyślności życzy Jola z rodzinką .
pobrane.jpg
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 19
Czesc dziewczyny

nie udało mi się życzeń na święta napisać(chyba nawet nie będę się tłumaczyć, po prostu wszystko zawiodło elektornika, internet ). Jesteśmy już w domu i chciałam na chwilę do Was wpaść. Mam nadzieję, że 2013 odejdzie szybko a 2014 będzie wspaniały dla Was wszystkich :-)

Elwirko trzymam kciuki za malutka...niech rośnie w siłę kruszynka
 
Marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, oby nie był gorszy od minionego, ale decydowanie lepszy w sprawach prywatnych, finansowych i zawodowych życzę każdej z Was i Waszym rodzinom.
 
hejka

ja też mało czasu miałam bo od początku Grudnia ciągną się choróbska,, a że nas jest 5 to każdy po każdym a teraz ja mam zapalenie spojówek a Arek ma po Olce MON.

Elwirka- gratulacje i niech malutka nabiera sił i szybko wraca do was. Trzymam za nią ogromne kciuki.

A da reszty Szczęśliwego Nowego Roku.
 
reklama
Dziewczyny 2014 się zaczął i właśnie realizuję swoje największe marzenie.

DZiewczyny 2014 rok i ja własnie realizuje swoje marzenie

Proszę was o like dla mojej stronki, by choć ciut się wypromować,
Kobitki z B&B jeśli możecie poślijcie dalej bo w Was jest siła i moc!
https://www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia
i jeszcze raz WIELKI CMOK za wsparcie!
Jesteście kochane!

A ja mam skrzydla :)
najlepszego w 2014!
 
Do góry