reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Bry.
Cisza tu jak makiem zasiał a miało być lepiej, haloooooooo !!!!

Ewelinka
daj znać co u córci.
Sarisa jak tam interes się rozkręca?
Ika co u Was? Jak Twoje Dziewczynki?
Dawidowe jak noga? Co u Twojej Laurity nowego?
Kroma jak Twoje Kochane Aniołki?
 
hejka

A my też żyjemy, ale nie ma tyle czasu na pisanie co by się chciało. Mam kupę zaległości w papierach u M w firmie więc czasu brak. A dzieciaki jak dzieciaki rozrabiają. Antek już zaczyna kombinować i mu się nudzi więc siedzi non stop u dzieciaków w pokoju i maca wszystkie zabawki. Arek rozgadała się na całego i pyskuje. A Olka nauczyła się czytać podstawowych wyrazów i liczyć tzn. dodawać. Może po mnie poszła :-). Arek chodzi na tańce z Olką. W końcu się przekonał i tańczy.

Elwirka- to ładnie ci mała już waży. Niech szybko zdrowieje i wraca do domu do was. Dużo zdrówka dla niej.

A co u reszty babek :-)
 
Hej dziewczyny:))\
Przepraszam że tak dawno się nie odzywałam ale jakoś mi ostatnio czasu brakuje...u mnie standardowo zawsze się coś dzieje....cieszę się ze zakończył się rok 2013 i rozpoczął nowy 2014 i z tej okazji ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU:)
A tak u mnie to bez zamian tylko dziewczynki bardziej brykają....a tak jakoś leci po mału do przodu...trochę w tym roku przede mna jeszcze wydarzeń bardzo istotnych dla mojego życia ale to Wam opowiem stopniowo:)) Styczeń jak narazie minąl spokojnie....w mairę...w lutym mój tata bedzie mial operację bajpasów...i już sie martwie bo jestem daleko od niego....a w marcu to dopiero bedzie sie dzialo....
 
reklama
Do góry