reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
BETI gratki!!!!!!!!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SIVLE noooo jest ciekawy egzemplarz z mojej:))))))))) ty masz mnei na fejsie??? jesli nie to na priv napisz mi namiary na ciebie to cie znajde to sobie obejrzysz szalenca:) jest duza przede wszystkim... prawie do cyckow mi siega.... a ja mam 170!:)
 
Happy gratuluję nowego domu a gdzie zdjęcia rezydencji?
Kiedy przeprowadzka?
Jak Amelka to przyjęła?
Na pewno wiążą się z tym zmiany, ale to zmiany na lepsze :-)
Fajnie, że masz możliwość zdobywania nowych kwalifikacji ze stypendium.
 
MORIAM, przede wszystkim WIELKIE GRATULACJE- widzę nowy suwaczek :-):tak:.
Wiekszość z nas "siedzi na zamkniętym", tam wszystkie aktywne tu jeszcze mamy się "zadomowiły" .
Fajnie, że się odezwałaś :)

Co u nas, możesz przeczytać wyżej, chwaliłam sie ;).
A u Was jak ? Maura cieszy się na braciszka ? Jak Ty się czujesz?
Moja Amelka to by oszalała ze szczęścia, no, ale nam to już "nie grozi " ;).
Ona uwielbia małe dzieci, a już synek siostry to dla niej najbardziej ukochana istota na świecie- wszystko by dla niego zrobiła i wszystko mu oddała ;).
 
reklama
Do góry