reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ale tu sie dziej! Czytamm was z wielka radoscia i smutno mi ze czescieiej niemoge tu wpadac :tak: Fajnie by bylo gdyby udalo nam sie spotkac w marcu. My przylatujemy 13 to jest sobota. Wieczorem jakas dyskoteka ;-) a niedziela??? Niewiem bo niewiemy czy niedziela jest w polsce dniem pracujacym. Ale nawet jesli to wyskoczymy na miasto by je poznac . No i wlasnie w niedziele mozemy sie spotkac. Chociarz to taki dzien rodzinny... No ale poniedzialek zakupy a we wtorek juz o 13 lecimy spowrotem. Niech ktos kto sie zna na wroclawiu ustali jakis fajny termin popoludni 14 marca. Najlepiej Blisko Moon Hostel bo bynajmiej wiem ze znajade. Ma jeszcze polski numer ze stycznia wiec powinien dzialac wiec napisze w najlbliszszym czasie na PV
Co do chodzika to wam powiem ze Filip go urzywal. Od 10 do 12 msc. Niemial zadnych wad ani problemow z nauka chodzenia. Cieszyl sie ze ma ten pojazd bo wrzedzie mogl pdjechac w szybkim czasie :-D Znajome tez urzywaly i zadna nienazekala. Ale to naprawde typow a sprawa rodzicow tak jak karmienie piersia czy uzywanie pieluch jednorazowoch. Co do bujaczki. To bez niej by mi cieszko bylo. Majac takie cos(co siedzenie samochodowe miseczka super potrafi zastapic) mozesz wrzedzie zabrac baby. Czy to w kuchni czy w sypialni. Niepotrzebujesz jakiegos kocyka by polozyc dziecko na podlodze :szok: A tak w spokoju robisz obiadek dzidzia sie patrzy i cieszy bo moze cie ogladac jak sie po kuchni miotasz albo prasujesz w sypalni
A no i fajnie zrobic kilka nowych watkow. Np.jak wczesniej zaproponowano np. o porodach. Niebedzie tutaj takiego ruchu ;-)
Ach przeczytalam ze ktoras z nas cos napisala ze ktos napisal ze mamy sie z ciuchami ciazowymi niespieszyc i byla smutna :tak: A tam ! ja juz cala szafe se nakupywalam. Dzis znowu dwie bluzki :-D:-D:-D Ha ha ha brzusio wypinam i odrazu wszystko slicznie wyglada.
Ach wiecie ze bylam u wrzesniowek i maja tam galerie brzuszkow (tez se zrobimy) No i az sie zdziwilam. Bo tak niepamietalam jak to jest z ta wielkoscia.No i kukam a one sa w 8-9 tydzien i super stoszki maja juz przy pempkach! Brzuszki slodziasne. Tak wiec jak se mysle ze za 3-4tyg tez juz taki bedzie to napewno potrzebujemy ciazowach ciuchow!
Co tam jeszcze pamietam....
Ach oczywiscie wiatam nowe mamusie!!!
Narazie z tad uciekam zobacze co sie dzieje u moich starszych mamusiek 4-6 latkow :-) Buziaki i duuuuuuuuuuuuzo zdrowia!!!!
 
reklama
Sprawdziłam ten Moon Hostel - to jest samo centrum, niedaleko Rynku więc w sumie wszędzie blisko. Raczej niedziela jest w PL wolna, niepracująca, ale wiadomo jak jest, są wyjątki. W każdym razie kawiarnie i takie tam są czynne normalnie.

Tylko gdzie my się chcemy spotkać? Kawiarnia? Obiad? Połazić gdzieś? Czy gdzie...?
Póki co 14 marca mam wolny i jest jakaś szansa że tak już zostanie.

PS. Ja tez chcę już ciuszki ciążowe...
 
saana witamy! Myślimy pozytywnie razem z Tobą :-) Gratuluję brzuszka i życzę zdrowia dla Ciebie i Kruszynki/ka ;-)

witaj saana!
Widzialam cię na innym forum na październikówkach, sama tam sie udzielałam jakiś czas ale uciekłam bo było niefajnie... :-)
serio? ale jak to? Ktoś się z kimś szarpał? Ale z drugiej strony dobrze, że uciekłaś bo Cię teraz tutaj mamy :happy2:

Muminka to cieszę się, ze nie tylko ja szaleje z zakupem ciązowych ciuszków ;-) Frajda niezła!

Kilka subiektywnych uwag: Nie miałam chodzika i drugiemu też nie kupię bo.. Myślę, że nie jest potrzebny i kiedy Maleństwo będzie chciało chodzić to zacznie.
Bujaczek - super sprawa. Miśka siedziała jak zahipnotyzowana a ja sobie sprzątałam czy gotowałam... Ale rzeczywiście może użytkowaliśmy 2 miesiące. Warto.
I tak jak pisze Muminka - nie ma czasu, ochoty, pieniędzy na robienie zakupów w 8 czy 9 m.c. Ja gromadziłam wyprawkę chyba od 6 miesiąca. To niesamowita radość otwierać szufladę i patrzeć w te malutkie bodziuchy :-)
 
To nie tak, dziewczyny były fajne, ale niefajna była moderacja i administracja forum. Szkoda gadać - nieważne.

Ja jak siebie znam zakupy zacznę robić już zaraz... Nie wiem co mogłoby mnie powstrzymać aż do 6 miesiąca... :-D


Zmykam spać dziewczyny!

Do zobaczenia jutro :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety mam takie doświadczenia, że nie prędko zacznę kompletować wyprawkę... Z resztą wózek, łóżeczko i sporo ciuszków mam od Patryka. Moja siostra rodzi na początku czerwca więc pewnie sporo ciuszków dostanę od niej. Zostają butelki, jakieś kosmetyki nie wiem co jeszcze...
 
Ren no właśnie tak dzisiaj myślałam, że nam zniknęłaś jak Muminka ostatnio. Więc czekamy na obszerne sprawozdanie co tamu Ciebie :-)
a zniklam bo w pracy bylo co robic a po pracy padalam ze zmeczenia
bo pewnie i praca i fasolka swoje zrobilo :sorry2: mam nadzieje ze tak dlugo nei bedzie bo inaczej to przegapie pierwszy trymestr przez zmeczenie i spanie hehehe

staralam sie poczytac co u Was ale za duzo tego jest :/ moze teraz bede bardzije na biezaco :-) fajnie ze wateki sie rozrastaja:-D
 
Dzień dobry!

Już wstałam. Dziś znów 10 godzin z pobudką 2 razy w nocy.


Ciekawe co to będzie jak się praca znów zacznie i będę musiała wstawać o 6? Chyba nie dam rady...

Pogoda się u nas trochę popsuła, zniknęło to piękne słoneczko i za oknem same chmury...

A Wy jak żyjecie? Wstałyście?
 
reklama
ulisia Ty kobieta dynamit jesteś :-D masz kobieto siłę, już z samego rana. Ale to bardzo dobrze. Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do 9 mca,aż przestałam się mieścić za biurkiem. Jak człowiek robotą zajęty to o głupotach nie myśli i nie zaczyna sobie czegoś brzydkiego wkręcać.
muminka zrobimy sobie ładną galerię brzuszków, a co ;-) W ost. ciąży mój brzuszek dopiero było widać w 5 miesiącu :baffled: więc z kupowaniem ubrań ciążowych muszę poczekać, teraz wszystko w sklepach na "zimową" porę jest.

Narazie fasolka nic nie dostanie :sorry2: poczekam do 5 miesiąca, żeby wiedzieć róż czy niebieski ;-)
 
Do góry