reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dzien dobry :-)
dzieki za gratulacje ;-)

gabires tutaj u nas jak juz wczesniej pisała bira wszytsko natura, takze jak ciaza bedzie przebiegała prawidłowo to naturalnie :-) i ja tez bym chciala naturalnie bo szybciej dochodzi sie do siebie niz po cesarce, nie jestem zwolennikiem ciecia :-)

Muminka już sie boje tego mojego rozmiaru brzuszka, ciekawe czy zdołam go unieść w 9 miesiącu :-)

ja dziś w lepszym humorku, pozytywnie nastawiona do życia.. i postanowiłam sie od dzis cieszyc stanem w jakim sie znajduje, wszystko to dla moich bąbelków w brzuszku :-) a żeby i one były szczęśliwe :-)

Asia moja sobie śpi smacznie... wczoraj jak padła o 22 tak spi ciagle :happy: prawda że kochane słonko, daje mi odpocząć jest grzeczna :-)
miłego dnia

zapomniałąm :-p

witam nowe mamusie w naszym gronie :biggrin2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam . jestem nowa u was:-Dstaralm sie z mezem o fasolke i nie wiem czy nam sie udalo...ostatnia @ mialam 11 stycznia tylko ze dni plodne wypadly mi na poczatek lutego. wczoraj w poludnie zrobilam test i wyszla ta druga kreska badzo blada:eek:czy ktoras z was tak miala? dodam ze bardzo zmienily mi sie piersi tzn sa wieksze, bola i okres sie spoznia juz 4 dni..wydaje mi sie ze zw wczesnie test zrobilam:-(
Ewelina myśle ze to ciąża a nawet jestem pewna:) to moja 3 ciąza wiec raczej znam te objawy:) tak piersi ci urosly i bola a jak ci sie okras spoznia zrobilas test i sa II kreski to tylko sie cieszyc kochana gratuluje!!:)
 
Nikita, pozytywne nastawienie to podstawa. I naprawdę masz super grzeczne dzecko. Ja przy swojej dwulatce jescze nocy nie przespałam... A żeby tak długo w łóżku leżała to chyba bym musiała ją sznurkiem przywiązać;-) Już o spaniu nie wspomne, bo jej wystarcza 8 godzin snu na dobę:szok: Więc trochę mało jak na ten wiek:eek:

Ewelina, poczekaj jeszcze chwilkę i wtedy zrób test, bo to chyba trochę wcześnie jeszcze. Albo zrób betę. . W każdm razie trzymam kciuki za dwie krechy :-)
 
witam można dołączyć:-)
Ja również spodziewam się dzieciątka w październiku, z moich wyliczeń 12. Ale mam trochę obaw jak sobie poradzę. Mam już synka 6 miesięcy na czwartek będzie miał :) tak, że już wiecie czemu mam obawy ale co tam ciesze się. Odchowa się dwójkę na raz i będzie spokój:) A mam pytanie orientujecie się jak jest z karmieniem w ciąży, bo ja mojego synka dalej karmie piersią i teraz mam pewny mętlik w głowie co dalej robić. Myślałam karmić synka do maj ai chyba tak zrobię, a wy co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
witam . jestem nowa u was:-Dstaralm sie z mezem o fasolke i nie wiem czy nam sie udalo...ostatnia @ mialam 11 stycznia tylko ze dni plodne wypadly mi na poczatek lutego. wczoraj w poludnie zrobilam test i wyszla ta druga kreska badzo blada:eek:czy ktoras z was tak miala? dodam ze bardzo zmienily mi sie piersi tzn sa wieksze, bola i okres sie spoznia juz 4 dni..wydaje mi sie ze zw wczesnie test zrobilam:-(
czesc ja zrobilam w dzien spodziewanej miesiaczki i wyszly dwie kreski i ta druga tez wyszla slaba ale powtorzylam dwa dni pozniej i juz byla mocniejsza. ja tez ostatnia @ maialam 13 stycznia i juz raczej nie dostane jak dwa testy pokazaly 2 kreski. jutro ide do gin dowiedziec sie dokladnie w ktorym tygodniu jestem
 
dziewczyny powiedzcie mi co mam robic. mam kolczyk w pepkui niewiem czy juz go musze wyciagnac czy jak bo nie wiem. jestem okolo 6 tyg ciazy wiec nie wiem
 
Dzeń dobry Mamuśki!
Reklama mi tu wyskakuje gdy czytam i się denerwuję!

iwcia1234
Powiat suski jeszcze kilka miesięcy a poźniej Kraków (huuuurrrraaaa!!!!)

kasiaA30 witam i gratuluję! To kiedy termin mniej więcej?

czarna1309 to naprawdę dobrze, że nie masz objawów, życzę Ci żeby jak najdłużej bo mdłości, wymioty i bolące piersi to nic przyjemnego (przy okazji jak tak MAmusie pawiujące - nie przechodzi? Jak się trzymiecie?)

ewelina09065 ja robiłam test, który wykrywa ciążę 6 dni od zapłaodnienia. Przy Anastazji pierwszy raz druga kreseczka wyszła mi strasznie słabiutka ale zrobiłam następnego dnia i ijuż była mocniejsza. Zrób betę jeśli chcesz mieć 100% pewności już teraz.

hania229 witam i Ciebie! Nie martw się, dasz sobie radę. Ja mam 14-mieisęczną więc już starszą ale też się stresuję. Pomogło mi gdy na którymś z pod-forum bb przeczytałam, że rekordowa mamuśka zaszła w ciążę 2 miesiące po porodzie (czyli pomyśl - jesteś prawie 4 miesiące do przodu ;-) Możesz karmić i namawiam Cię do tego, nawet do porodu (zresztą popytaj gin.).
 
reklama
no u mnie mdlosci prawie caly dzie, wymioty rano i wieczorem:-(
karolina29 moja bratowa też miała mdłości praktycznie całymi dniami, przez prawie pół ciąży. Trzymam kciuki żeby Tobie szybko minęły, bo domyślam się, że nie jest to przyjemne.
Ja mam jedynie nudności ale nie wymiotuje (jak narazie)!.
Ja z Filipem mialam klucie jajnikow i dolu brzucha cala ciaze ale to nic zlego nieznaczylo. Tym razem biore magnez i jest lepiej.
Dzięki Muminka, pocieszyłaś mnie, bo bałam się że za długo mnie kłuje, ale jak to nie jest nic złego to jestem gotowa to znieść:-).
kasiaA30 witamy w gronie!!!
dziewczyny powiedzcie mi w ktorym tyg zaczelyscie miej jakies objawy ciazy? ja jak narazie nie mam zadnych w srode ide do gin ale jestem okolo 5 tyg za niedlugo wejde chyba w 6 tydz. a bole podbrzusza ile beda trwac? to moje pierwsze dzieciatko wiec nie jestem jeszcze w temacie co ile trwa itd he he:-)
czarna1309, ja w sumie dzięki objawom i jakiemuś "przeczuciu" zrobiłam test i wyszedł pozytywnie!!!Ale nic się nie martw, każda ciąża jest inna i nie musisz mieć książkowych objawów. Sama pytałam o te bóle podbrzusza, i jedna doświadczona mamusia odpowiedziała mi że u niej trwały całą ciążę, ale to nic złego nie oznacza.
ja juz porobilam badania wskazane, a moze juz bedzie serce bilo??juz moze byc slychac...o jej ..
pszczylaszczka a byłaś już na usg? ja mam na 23 lutego i też mam nadzieję usłyszeć już serducho!!!
witam można dołączyć:-)
Ja również spodziewam się dzieciątka w październiku, z moich wyliczeń 12.
Haniu witamy, gratulujemy i zapraszamy do pogawędek!!!
Zastanawiam się kiedy iść na L-4. Kiedy Wy dziewczyny zamierzacie, albo poszłyście przy wcześniejszych ciążach??
 
Do góry