reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

wlasnei sie dowiedzialam ze pod wieczor mloda mowila ze smutna minka kilka razy MAMA i patrzyla na drzwi. czyzby tesknila???:))) wysciskam ja przemocarnie jutro:)))) popoludniu podobno bylo ok ale dopoludnia byla przemendowata.
 
reklama
IDUSIA za mnei tez???????!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

SUGAR to test osobowosci taki dosc ciekawy:)))

kolejne piwko peka...

spadam poogladac tv troche. i spac. papap

DAJCIE LINKA DO TEGO TESTU!!!

dawidowe i co przyszła?
Dziula kciuki trzymam :-)

Suwaczkowe GRATULACJE!

U nas kolejny dzień w pędzie. Czasami mam wrażenie, że nie starcza mi doby, tracę kontakt z własnym dzieckiem... jestem zazdrosna o nianię, która spędza z Nim dzień, a ja w tym czasie użeram się z biurokracją.
Lecę w nadziei na masażyk :-)

Czekam na LINK DO TESTU!
 
ja juz sie zgodze na warunki nawet gorsze byle blisko domu, bo tu co pracuje dojezdzam 20km w jedna strone co mnie kosztuje 100 euro paliwa na miesiac. wole za te pieniadze kupic Leane cos niz wydawac na paliwo za ktore nikt nie zwraca mi zdechlego grosza.

SUGAR cofnij sie do postu Beti z wczoraj tam jest link.
 
doczytałam to i owo [ufff] prosze tylko o jedną rzecz - PODANIE KIERUNKU MAMYAGUSI bo nie znalazłam [a szukalam] a jak by nie patrzeć ciekawość mnie z tego powodu spora zrzera ;-)

HAPPY miło Cię wieczorem czytać, wiesz?
ROXI wytrwałaś? biedny Ptyś z tymi upadkami :-(
IKAA gratki nowych zębówTwojemu Dzieciowi ślę!
SUGAR jak znajdziesz sposób na wydłużenie doby to i ja poproszę...
DZIULKA kciuki za rozmowe są! poza tym to ciii żeby nie zapeszać
KANIA ja o Tobie cały czas myślę ostatnio i o tym jak sobie Oliwka w żłobku radzi. Piszesz, że coraz lepiej, więc już się nie zamartwiam. Ale i tak z Wami jestem serduchem!

Dawidowe, Elwirka ja też nie lubię prosić nikogo o pomoc i jeśli nie jestem postawiona pod ścianą to tego nie robię.
mam identyko.

tyle.alarm.trza iść :wściekła/y:
 
Sugar ja mam tak samo.......wydaje mi się, że Wera bardziej przywiązuje się do teściów niż do mnie:(((( smutne to jest dla mnie bardzo........jak przychodzę ją odebrać a ona na mnie nie zwraca uwagi....podobno takie zachowanie jest normalne ale mi i tak jest przykro:-(
 
reklama
Do góry