reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ROXI ja mam sibatę :-p miałam się wprawdzie z RYSIĄ na malibu złożyć ale się uczy, więc zostałam abstyntentką :cool2:
MAŁA_MI najgorsze jest to, że im ciszej się D. zachować stara, tym marniejsze są tego efekty :no: z naszych facetów to baletnic by nie było raczej ;-)

....ciekawe jak tam DZIULKA....
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka wszystkim,dopiero dziś tu dotarłam jakos mi dziś nic nie idzie,nie mogę sie zniczym wyrobić.
Ale najważniejsze że mała już śpi:)

elwirka moja ma tak samo,u kogoś innego bedzie jak mnie nie ma ale jak ja już na horyzoncie sie pojawię to koniec.

editek witaj,ja też od niedawna na bb i też juz bym miala wczesniej dzidzie

dawidowe współczuje tak okropnej nocki,życzę zdrówka.

sheeney ach ci faceci ciężko im cokolwiek zrozumieć,mówi się jak najprościej a oni odbieraja nie wiem jakim kanałem.Zdrówka dla Tomcia

E-lona zdrówka dla dzieciaczków.

mała_mi super się mężulek spisał.

Kroma wszystko we fiolecie mam:)

Dobranocka tulam:)

natolin jak ja juz dawnooooooooo alkoholu nie pilam,ślinka mi leci


a u nas dzień jak codzien czyli drzemka, jedzenie,zabawa w kilku powtorkach i dodatkowo wyjazd do miasta.
 
Witam się wieczorkiem:))

Kania
no właśnie nie wiadomo co to jest:(( wysypana na cipuni.....pediatra mówił, że może od pieluchy, albo reakcja pokarmowa ale jakiś drożdżak....wypisał 3 rzeczy...wczoraj kupiłam jedną maść i po tej maści jest jeszcze gorzej wiec kolejna rzecz która miałam wykupić jakby tamta nie pomogła to zasypka na grzybice i od jutro z tym spróbujemy....całe szczęście że ją to na razie nie swędzi ale boje się, że zacznie:((

kahaa mamy upatrzone mieszkanie i czekamy do końca września czy ludzie, którzy prędzej je zarezerwowali dostaną kredyt. super, że wieczór rocznicowy się udał:DDD

sheeney więcej zrozumienia ze strony męża życzę....ano tak to już jest z tymi naszymi facetami, że zamiast powiedzieć jakieś dobre słowo to na opak zrozumieją i jeszcze zdołują bardziej...przytulam Cie mocno:*****pamiętaj, że nie możesz się denerwować!!!!:no:
E-lona zdrówka dla dzieciaczków!!


mała mi ale Ci zazdroszcze tego czasu spędzonego na zakupach:)) fajnie małż sie zachował!!! ale biedna ma przeżycia i to teraz przed porodem......uściski jej prześlij i ode mnie:))

sugar zazdroszczę tego urlopu;) na szczęście są takie dni, że Werka też ogromnie cieszy się na mój widok i zaraz z rączkami biegnie ale moi teściowie tak dziwnie się zachowują...jak ja przychodzę to szybko ją zagadują i zabawką uwagę odwracają, jakby uwagę ode mnie chcieli jej odciągnąć:///

dawidowe ja też jak mam już naprawdę dość to się wyrycze, wyżale i od razu robi się lepiej:)) przytulam:****

Roxi szkoda, że Twój wczorajszy strajk nie poskutkował.....ehhh faceci to dziwny gatunek....ja to ich nigdy nie zrozumiem

Aj coś dziś mam gorszy dzień........chyba choróbsko mnie bierze bo kataru już dostałam:(( oby tylko niuni nie zarazić:/// Teściowa mnie wkurzyła bo robi coś za naszymi plecami, nie konsultując w ogóle tego z nami (oczywiście chodzi o pewne kwestie wychowawcze), więc mój mąż jej spokojnie dziś wytłumaczył, że chciałby, żeby sie konsultowała z nami odnośnie postępowania czy wychowania niuni a ona na to, że jak nam się coś nie podoba to nianie możemy wynająć i taka to jest rozmowa z moją teściową:////
 
czesc dziewuszki wieczornie

Mała mi oczywiście że samemu można,Ty się nawet nie zastanawiaj nad tym winkiem

Makuc myslisz że przy naszym nocnym karmieniu można wciągnąć jakieś piffko???:-p

No właśnie ciekawe jak tam Dziulka???

Roxanka a co wybierasz?

rrr1.jpg
 
Hej!
Piszę tu, bo Was tu więcej to może więcej propozycji usłyszę. Potrzebuję pomysłu na prezent na rocznicę ślubu teściów. Na pewno odpada taka foto książka jaką zrobiła Sarisa, bo nie ma czasu.
A tak w ogóle to u mnie dni mijają oczywiście za szybko i nie mam zbyt dużo wolnych chwil. Dzieciaki mi się rozchorowały (Daniel traci głos, a Laura ma katar).

mhy a moze zdjecie slubne jako obraz na plotnie,
ciezko tak doradzic,
bilet do teatru/ wspolna kolacje/

dziulka i jak tam? bo trzymam kciuki, trzymam
dawidowe dobrej nocy bez przygod zycze
makuc w Kijowie dzis bylo 28 :) i niebo bezchumrne :happy2::happy2::happy2:
a dla roxi. kahy i sheeeeneyy co by napisly tak, z mezami super ;)
sugar teraz tak mowi, bo sie do taty podlizuje, jak zacznie mama, to na wszytko bedzie mama, mama, mama, mama ;) :-D
mala mi
no, mezus sie spial na medal
rysia naukowej weny a gosci za drzwi :happy2:

a ja poje piwko sobie i wogole mi nudno bez dziecia, a sie pochwale, pokazuje, oczko, nosek, raczke, uszko itp. i potafi do sortera wrzucac kolcki we wlasciwe miejsca, ale sie bardzo przy tym denerwuje i zlosci (bardzo rozbudowana wypowiedz, ale ja nie mam pojecai o co kamon :confused::confused::confused: ) nerwus jak ja :cool:

o ja renata mohito - uwielbiam
 
RENATA ja jak wyciągam % to zazwyczaj zaraz po zaśnięciu Alicji. Do jej pierwszej nocnej pobudki wszystko zdąży "wyparować" wtedy ;-) a tą kartą drinków taką "chcicę" mi zrobiłas, że ooooo jaaaaaa.

MARGERRITA rozumiem, że tymi informacjami o pogodzie maqca do Kijowa zapraszasz? :-p
 
No to dwie Iki się wzięły na pisanie posta - jedna pod drugą. Ja to muszę dokładnie spojrzeć na wasze nicki - na cyferki żeby wiedzieć która jest która i móć dobrze wydedukować o kim czytam :))

Makuc u nas jest jeszcze jeden problem że Łukasz śpi u nas w jednym pokoju gdzie mamy wszystko, a więc i sypialnie i rozrywkowy pokój ( telewizor, kompy). Chciałabym móc mu zapewnić własny pokoik :(
 
reklama
Roxannka ja tam nic nie piję ;-) ożłobałam się oranżady i będę oglądac tap madl ;-)

ika może masz tylko takie wrażenie z teściami? Ja jak do swojej zionęłam to też różne wrażenia miałam, a teraz zrozumiałam po prostu, że ona jest... głupia :-D
 
Do góry