reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc, :***

ika,
zdrówka dla Werci, no i dla Ciebie też cobyś się nie rozłożyła! Z teściami faktycznie dziwnie, nie ładnie taki tekst :no:

Chciałam się przyłączyć do kani, makuc i innych które o pomoc nie lubią, nie chcą lub nie umieja prosić :sorry2: Ja tez mam z tym ogromny problem, chyba za honorowa jestem i źle bym się czuła z tym, najlepiej jakby sie ktoś domyślił i sam zaproponował, chociaz ja to mam taki dziwny charakter że nawet wtedy potrafie odmówić :eek: W każdym razie to dobre nie jest na dłuższą mete bo można się wykończyć, jak tak człowiek wszystko sam chce :-(

Aaaa no i przypominam o naszym konkursie, tylko do jutra można głosować, więc proszę o podbicie wyniku cobyśmy się do drugiego etapu załapali ;-) bo coś ostatnio staneło w miejscu :rolleyes2:
na wszelki wypadek wstawiam linka :-) wysyłajcie do kogo sie da, a co :-p
Bebiko � 12 uśmiechów na 2012 galeria zwycięzców
 
reklama
makuc Ty już mi nic lepiej nie mów o drinkach jak ja wypiję pierwszego ( a nie mam pojęcia kiedy to nastapi) to chyba tak mnie trzepnie po tak dłuuuuugiej abstynencji że albo od razu usnę albo bede tanczyc na stole:rofl2::rofl2::rofl2:,a piwko to tak samo myślę że do tej 1-2 w nocy to sladu juz nie bedzie,
 
MAŁA_MI zobaczysz, że jeszcze trochę i Łukaszek nawet swój pokój mieć będzie!!! :*
RENATA ja już i na drinki sobie pozwalałam ;-) z tym, że dla mnie jeden/ dwa to zdecydowanie za mało, więc też się momentu bezkarnego picia doczekać nie mogę.
ROXI jak byś o mnie z tym nieproszeniem o pomoc i jej odmawianiem w razie czyjejs propozycji pisała :rolleyes2: swoją drogą to wiesz, że w tym eneagramie nam to samo wyjszło? 4w5 :cool2:
 
Ostatnia edycja:
ika imienniczko moja:-D te teściowe to nie wiem,do mojej niedoszłej czy jak,ze tak powiem (bo my jeszcze nie po ślubie) to można mówic a ona i tak swoje,tak wiec się ciesze ze moje dziecko nie ma z nią kontaktu sam na sam.Krzywdy by jej pewnie nie zrobila ale jakos nie moge sie przelamac zeby ja tam zostawic,no normalnie nie mam zaufania do tej kobiety tak jak do mojej mamy,siostry czy żony kuzyna.
 
renata, ja to wierna jestem mojemu mojito :-) ale dzisiaj bez %, wkońcu kiedyś trzeba trzeźwieć ;-):-D

sugar, o tap model mi przypomniałaś bo znowu bym przegapiła jak w zeszłym tygodniu :eek: a na oranżade teraz mam chęć, podeślij jak ci jeszcze coś zostało :tak:

margerrita, mały mądrala ci rośnie ;-)a mój też nerwus straszny :dry:

makuc,
jak alter ego to alter ego, na całego :rofl: prawie jak siostry ;-)
 
MARGERRITA skoro jest wolne łóżko w pokoju to już leeeecę :-D chociaz ja to i na podlodze bym spac mogła. Najwazniejsze, żeby temperatura na zewnątrz odpowiednia była. bo jednak 9C to dla mnie zdecydowanie za mało...
 
reklama
Do góry