reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Odnośnie naklejek to moj S dzis tez na zakupach wpadł na pomysla co by naszej Lali kupic naklejki na sciane (czyt.misia),nie zgodzilam sie bo ona tak kocha miśki ze nowo wytapetowana ściana byłaby juz nie nowa,a tak to ją nic nie kusi przynajmniej.

a mój bronek w lodówce stoi i czeka
 
reklama
Doris gardło jak bolało tak boli. Dobrze, że jutro ostatni dzień pracy i weekend.

W pn w końcu przyjedzie serwisant z częścią do pralki. Już 3 tygodnie stoi bezużyteczna. Oj prania będzie dużo.
 
DORISU, jasne ze tak pwoiedzialam!!! ja bym nie powiedziala???:)))))))))) (nie powiedzialam "wqrwic") a tak rpzy okazji to jak do lidla szlam na rozmowe to dwoch dyrow mi postawili pytanie: "a co pani zrobi w razie napadu??" a ja z grubej rury: podjazd do pacjenta, lapie za wlosy , z calej sily z kolanka w ryj zeby padl po czym wyrywam mu splowe, przystawiam do lba i sie dre ze jak sie ruszy to mu jaja odstrzele!!!"- taka byla moja autentyczna odpowiedz (widzialam ze ci dyrusie byli spoko wiec se popuscilam wodze). prawie pod biurko wjechali obaj, po czym mowia: NIEEEE!!! prosze pani!!! oddaje pani im to co chca!, a ja znowu: ze co????????????? o nieeee!!!! nie ze mna te numery!!!!! , koniec koncow dostalam odpowiedz pozytywna 3h pozniej bo ich powalilam tymi tekstami:)))

MALA MI ta kasa to jest naprawde dobra placa, niby godzinowo najnizsza krajowa wychodzi ( po 3 mcach stawke podwyzszaja jeszcze),ale dochodza premie wiec mysle ze netto z 1600-1700 na reke mozna wytargac. a to pozwala godnie zyc i oplacic troche i odlozyc tez.

witam wieczornie:))

IDUSIA przytulam mocno oraz inne posmarkane bobaski i mamusie:)))

dzisiaj w robocie prawie sie poplakalam, bo dzwonie do meza na przerwie jak zawsze , maz zas dal na glosnowmiacy a Leane po francusku" mamusia, mamusia, mamusia" nie umialam zejsc ze schodow z wrazenia.... micha mi sie cieszyla do konca dniowki:)))
 
kroma, to tylko się cieszyć, że na alkoholiczke się nie nadajesz ;-) ale z nami możesz ćwiczyć :rofl2:

e-lona, dobrze, że pralka wkońcu się naprawi :tak: oby przez weekend gardziołko się też naprawiło :tak:

dziulka
rozwalasz mnie swoimi tekstami :laugh2: pięknie Leane powiedziała, ja to bym chyba już pracować do końca dnia nie mogła tylko bym ryczała jak bóbr :sorry:


a ja dopijam drina i kłade się spać ... narazie żadnej pobudki :szok: ale ciiii żeby nie zapeszyć ;-)dobrej nocki!
 
ROXI mnie to w uszach brzmi:)) w sumie po polsku : mama" a po francusku " maman" z tym ze "an' na koncu czyta sie jako litere "a" jak w slowie "maka" (nie mam polskiej czcionki). w szoku bylam:)))
 
hej melduje że żyje:-)
Bez bicia przyznaje się że nic nie przeczytałam (mam nadzieje że wybaczycie??!!)
Co do nauki to jakoś mi nie po drodzę do książek...dzisiaj dopiero po 21 wróciłam do domu (bo wybyłam na shopping i sobie kupiłam tylko chustę a w sklepach zostawiłam i tak grubo ponad 600zł,no ale najważniejsze że buty dla młodego zakupione)uśpiłam Miłka i teraz zamiast się uczyć musiałam zajrzeć na bb...poza tym w ten weekend mam zjazd w szkole (w sobote impre urodzinową kolegi)więc chcąc nie chcąc nie naumiana jestem ale co ma być to będzie (pójdę na egz.na farta):-)boszeee jak ja to napisałam nieskładnie...mam nadzieje jednak że cokolwiek da się zrozumieć z moich wypocin...
 
wiecie co?? dzisiaj bylam na stronce parlame,tu europejskiego, i czekam na ofertyp racy. asystentka-sekretarka zarabia 4800 euro!!!!!!!!!!!!! jakby mi se trafila taka oferta to od razu wale jak w dym tymbardziej ze wystarczy miec polska mature albo licencjat (coby zasn ie powiedzieli ze mam za duzo bo mam mgr... ). dla takiej roboty i takiej kasy przenieslibysmy sie od razu do Strasbourga. matkooooo tyle kasiory!!!!!!! moj chlop by nawet pracowac nei musial tylko nianczymby dzieci:)))))))))))) a cooo:)))
 
reklama
Dziulka trzymam kciukasy :) Eh to nie kopa, a fura pieniędzy !
Ja, już dzisiaj przez pogoń za pieniądzem padam na pysk :( Fajna sprawa własna firmy, tylko żeby ktoś rachunki za mnie płacił.
Zuzolka dostała 39C temperatury w nocy ;/ i cały dzień gorączkuje. Wstrętne wirusy, albo 9 ząbek w drodze. Dobrze, że nie płacze tylko patrzy tymi swoimi niebieskimi ślepkami, żeby jej pomóc. Aniołeczek mój.
Dzisiaj to już tylko prochy postawiłyby mnie na nogi ;-)
Spokojnej nocki kobitki
 
Do góry