reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ufff jestem. W pełni zmobilizowana, żeby nadrobić zaległości, więc uwaga! uwaga! :laugh2::happy::-p [tylko dla zdeterminowanych]
a mi jakotakonijago z powodu mysli maniakalno-depresyjnych. Sama nie wiem - chyba rzeczywistość swym ciężarem mnie przytłaczać zaczęła :-(
KANIA zazdroszę tego przypominania sobie "jak się jeździ". Ja już sobie taką ponowną naukę nie raz obiecywałam i jakoś się zmobilizować nie mogę. A jednak przydałoby mi się aktywne prawo jazdy. Czasami jestem na łasę i niełaskę D. w tym temacie zdana a tak raz, dwa i sama swoje szanowne 4 litery tam gdzie chce bym zawieźć mogła. I przykre, że Oliwka płacze jak w żłobku zostaje. Mam nadzieję, że za to ją usmiechniętą odbieracie?

Szacun za pełną zmobilizację !!!
Rzeczywistość jest jaka jest tzn. są rzeczy na które wpływu nie masz, więc trzeba się pogodzić z tym jak jest. Ale to na co masz wpływ to dąż do tego, żeby było lepiej dla Was, dla Alutki wówczas myśli m-d odpuszczą, będzie dobrze :-)
Wierz mi, że gdyby nie ten żłobek to bym nadal za kierownicę nie siadła, robię to wszystko dla Oliwki :-)
Też mi jest smutno, przykro zostawiać ją taką płaczącą ale co mam zrobić :-(pozostaje mi się wyryczeć za drzwiami, tak by mnie nie widziała, a odbierając ją cieszyć się tak jak Ona :-)
Co ciekawego dziś oglądacie???

Sheeney współczuję marudki, teraz zmykaj do łazienki i relaksuj się :-) a do tego ciepłe mleczko nie zaszkodzi !!!
 
reklama
Luty Małgoś,Mona gratulacje suwaczkowe :-)

Oddałam kupkę do badania na posiew i pasożyty. 43zł mniej w portfelu.
I teraz siedzę i ryczę, bo... zaczęłam wysyłać CV-ki. Ja nie chcę do pracy, ale mój mąż szybciej zostanie pradziadkiem, niż rodzinę utrzyma... Już się umówiłam z sąsiadką, że jakbym jej płaciła 900zł, to by się Olkiem zajmowała. To znaczy, że musiałabym zarobić grubo ponad dwójkę, żeby móc mieszkać w Bydgoszczy z mężem, a nie kątem u rodziców.
Tylko czy ja znajdę taką pracę? W tym mieście pensje są śmiesznie niskie, tylko wymagania wysokie. Wymagania akurat spełniam, tylko niech mi ktoś da porządną pensję :(
A chciała ja pomóc i dalej by chciała...

Ja dziś zorganizowałam obiad rodzinny, na który zaprosiliśmy Nianię naszego Artka :-) Serwowałam zupę- krem z brokułów z grzankami i żółtym serem, mniam :-) Niania upiekła ciasto, które nas dobiło i drugie danie nie znalazło już miejsca na stole ;-)

Rewelacja, właśnie w TV gadają, że zaraz Shrek będzie, rozumiem, że TVN uczy nas już tego filmu na pamięc?

Artek już śpi smacznie, dziś pierwszy raz pod kołderką, zobaczymy jak to wyjdzie. Zawsze spał w ciepłym dresiku i kamizelce dzianinowej, bo kocyki rozkopywał...

Laski, nie mam nic mądrego do pstrykania, to spadam, buźka :-)
 
Ja z Kubą oglądam Hortona na Polsacie;-)

sugar pyszna ta zupa krem mniam mniam(przynajmniej,jak się ją czyta)... Może przepis na kulinarny wrzucisz,jak się już rozpisałaś;-)

Efa obyś znalazła wymarzoną pracę za godziwe pieniądze:****
 
Witam się ponownie,tym razem z wieczora.
Dzionek nam minąl dziś dość dobrze,tylko pobyt w mieście miałam przymusowo przedłużony o pół godz bo Lenka ten piernik malutki za cholere nie dała się wsadzić do samochodu i musiałam poczekać aż się jej zachce jechać do domku:-)

Luty Małgos,Mona6061 gratki suwaczkowe dla dzieciaczków
Kroma zdrówka,teraz co chwile ktoś chory,mój S też przed chwilą jęczał że coś go chyba bierze.
happybeti wspólczuje nocki,my odpukać cisza.Masakryczna noc to tylko byla u nas jak z małą ze szpitala przyszłam po urodzeniu.znikaj znikaj nacieszcie się sobą:)
elwirka ja mojej teściowej też nie dam Lenki pod opieke.
dziulka ty od rana wkurzona a ja cały dzień super ale wieczór juz do d..y
margerita Lenka w dzień podobnie robi jak śpi,tyle ze nie wstaje tylko otworzy swe oczęta popatrzy i dalej śpi,czasem spojrzy na mnie jak akurat jestem w pokoju i sie zastanawiam czy ona mnie widzi czy jak.
dorisday ja sie dziś z mojej uśmiałam bo jak jej psikałam do nosa to spojrzała na mnie z wyrazem twarzy''co ty mi robisz?''a jak frida poszła w ruch to zaczeła się hihrać:)
editek zazdroszcze wyjazdu i życze mile spędzonych chwil
makuc jak nadrabianie?
paolcia mi się też marzą kolczyki dla Lenki ale boję się jak ona to zniesie.
kasis nie martw sie ,każde dziecko inaczej się rozwija i swoim tempem,zapewne Błażejek potrafi coś co np inne dzieciaczki jeszcze nie umieją.


tyle nadrobiłam o reszcie nie zapomnialam ale trza się do spania przygotować,kąpiel i te sprawy:-)
 
Sugar :tak::tak: w wolnej chwili skrobnij przepis na tą zupke

Ja juz po prysznicu i odrazu mi lepiej
Kania mleczko tak ale tylko zimne!

Ach ten Shrek...:-D
 
Dobry wieczór mamusie,
czas rozpocząć weekend. Macie jakieś ciekawe plany weekendowe?

sugar podaj przepis na krem brokułowy bo chętnie zrobię bo mam w lodówce brokuła i coś trzeba z nim zrobić. A na sałatkę z brokuła coś ochoty nie mam.
kania ma napisane ogłoszenie w sprawie korków,ale tak leży i czeka a to chyba dlatego że jakoś mi brakuje wiary we własne możliwości :) No to macie pierwszy tydzień żłobka Oliwci za sobą, cieszę się że nie jest tak źle jak wcześniej się obawiałaś!
 
Już jestem zwarta i gotowa.
Właśnie mama przyszła że zbiórka na klatce ma być,sąsiad jutro córę wydaje za mąż i flaszke stawia i placek ale młodych jeszcze nie ma i czekają,ciekawe czy się doczekają.

Witamy witamy mała_mi
ja nic ciekawego bo doteściowej jadę:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
e-lona, ach dopiero w poniedziałek, myślałam że jak już części przyszły to i pralka działa ;-)

ida,
oj tak, z tym spaniem to jakieś pokręcone to wszystko :baffled: te nasze szkraby powinny zasypiać w 5 minut i spać nieprzerwanie do jakiejś 10 rano :rofl2:

kasis,
spokojnej nocki życze i oby Błażejkowi apetyt wrócił :tak:

kania,
przykro mi że Oliwka dzisiaj rozdrażniona, oby dobrze spała i obudziła się w dobrym humorku :-) co jak co ale chipsami to ja się nie dziele :-p

makuc, no brawo! oczywiście wszystko przeczytałam bo ja z tych zdeterminowanych :rofl2: wiesz co ja też często tak robie, że Patryka w wózku zostawiam, na ogół jeszcze na balkon wystawiam coby myślał że nadal na spacerku jest ;-) ale dzisiaj droga na balkon zastawiona a on spał snem kamiennym ... do czasu :confused2: chociaż nie ma tego złego, bo przynajmniej wieczorem ładnie zasnął :-) pneumo to chyba zastrzyk z tego co sie orientuje i u nas coś koło 300 zł kosztuje :baffled: a z Patryka agent taki że ho ho i coś czuje że ta optymistyczna wersja się nie sprawdzi i za rok to on będzie podwójny agent :eek: muzyka faktycznie taka psychodelia ale fajnie zrobiona :tak: kochana czy musze pisać, że mnie rzeczywistość też przytłacza swą szarościa :sorry: udanego seansu filmowego, oby zakończył się stosunkowo dobrze :rofl2: no i miłego balnociania!

sheeney
, współczuje marudkowania, ale ty się nie denerwuj, wdech wydech ;-)

sugar, smaka narobiła i se poszła :-p od dawna mi coś takiego brokułowego po głowie chodzi, więc też prosze o przepisa :tak:

ikaa,
rozśmieszyłaś mnie "ten piernik malutki" :-D

mała mi,
ja jutro na ślub ide, a w niedziele na przedstawienie teatralne dla dzieci, oczywiście z Patrykiem :-) a u ciebie jakie plany ? ogłoszenie wysyłaj i się nie zastanawiaj ;-)


Patryk pomarudził pomarudził, ale ładnie zasnął chwile po 20 :-) akurat tatuś z grilla wrócił, lekko zawiany :rolleyes2: i teraz tak sobie śpią we dwóch, a mamusia troche tv ogląda, troche przy kompie siedzi, chipsy wcina ... cudnie poprostu :cool2:

edit.
Aaaa Ptysiek dzisiaj odkrył, że można się przemieszczać z jedzeniem w rączce :eek: przełamał takiego dużego flipsa na dwie części i szorował nimi po podłodze na czworaka, po drodze się zatrzymując i kawałek zjadając :rofl2: Całą podłoge mam w chrupkach :baffled:

oj widze, że dzisiaj znowu pustki na bb :unsure: smuci mnie to wielce :-( ide na tv w takim razie :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry