reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Sugar wygląda apetycznie:))
Ida gratulacje dla Michalinki też bym była dumna:)))
U nas nocka kolejna do bani więc nie chcę Was zanudzać moim poczuciem humoru:((((
Myślę co by tu zrobić szybkiego na obiad.
 
Ja już po śniadanku :-) tak mi ostatnio omlety z dżemorem podpasowały że dzisiaj znowu zrobiłam, tylko wkurza mnie że to więcej robienia niż jedzenia :dry:

rysia,
czekam na fotke butków Miłosza, bo i mnie ten zakup czeka w niedalekiej przyszłości :tak: Zakuwaj zakuwaj a potem imprezuj, alkohol ponoć utrwala wiedze :rofl2:

sarisa,
trwają obrady jury, a wyniki będą 3.X :-) co prawda szanse mam małe, ale i tak czekam z niecierpliwością :sorry: mi tez przykro z powodu upadku Zuzki :-( ja to powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać bo Patrykowi się to zdarza przynajmniej raz dziennie :baffled: a na parapetówke też czekam of kors :tak: przynajmniej będzie pretekst do wizyty w Krk ;-)

natolin
, zdrówka dla Piotrusia!

elwirka, super, że się wyspałaś :-) tylko kiepsko że kłótnia z druga połówką zaliczona :-(

kania, nie podziele się z synkiem dla jego własnego dobra :-p chipsy są mega ostre ;-) u nas nocka podobna, tylko pobudka jakoś wyjątkowo wcześniej bo o 5:30 :eek: ale potem dospałam godzinke :-)

ida,
wow ale miałas nocke super :-) to chyba z tych wczorajszych emocji, oby tak już u was zostało :tak:

makuc
, z tym deserkiem to nie chce sobie nawet wyobrażać jak wasza podłoga wyglądała :szok::no::-D:rofl2: miłego nauczania!

sugar,
dzięki :-)

kasis, współczuje nocki i życze poprawy nastroju!


A ja lece się szykować bo niedługo na ślub wybywamy, pogoda piękna, świeci słoneczko tylko temperatura mogła by być wyższa :rolleyes2: ale nie ma co narzekac ;-):-)
 
witam się o ja. Niestety jak niuni już przeszła chorba oskrzelowa, gorączki nie ma, katar generalnie taki który raczej nie przeszkadza to na wieczór pojawiła się biegunka. Podobno od tych wszystkich syropków. żałuje że wczoraj nie podałam jej juz smecty tylko dopiero dziś zaliczyłyśmy spacer do apteki. Teraz niunia nafaszerowana smecta, bananimi i gorzką czekoladą spi od przeszło godziny. Staram się tylko pilnować aby piła. Soków nie daje tylko zrobiłam lekka czarna gerbatkę posłodzoną glukozą. A smcete jak chętnie pije. Już mi jej szkoda bo na widok strzykawki z syropem dostaje ataku i zaciska szczękę. Jeszcze dzis dwa razy i jutro 3 i koniec. Aby nie było za mało to jeszcze w nocy przebił albo albo nie (widać że białe ale nie da sobie obejrzeć) ząbek - lewa dolna dwójka.
Ide odpocząć bo już mnie nerwy ponoszą od tych leków. Kasa idzie jak woda, wspólokatora nie ma. Mam nadzieje że jej przejdzie przez dwa dni bo musze do pracy wracać. Brakuje jeszcze aby mnie mnie zwolnili.
 
reklama
hej dziewczynki:-)
Ja tak tylko w biegu do Was zaglądam bo zaraz w końcu siadam do nauki bo jakoś do tej pory nie było na to czasu...wczoraj przyjechała do nas kurewna,ale Miłosz jakoś niechętnie z nią obcuje (chyba zna się na ludziach:-D) co trochę mnie martwi bo wieczorem wybywamy i nie wiem jak to będzie-jak on z nią wytrzma;-) (hihi najwyżej da babci popalić).Co jeszcze...martwi mnie bardzo że Miłosz w ogóle nie chce jeść,byłam go nawet wczoraj zważyć i przez ostatni miesiąc spadł na wadze ponad kg:eek:No nic dzisiaj spotkam się z pediatrą i zobaczymy co mi na to powie...

natolin,dawidowe zdrówka dla Piotrusia i Laurki:-)
Roxi udanej zabawy na weselu:-)
Elwirka super że się wyspałaś (chociaż ja też narzekać nie mogę bo dzisiaj pospaliśmy do 8:-))a kłótni z chłopem nie zazdraszczam:szok:
Iduś super że nocka ok a dzisiaj życzę miłej impry u teściów:-)

więcej co komu miałam napisać nie pamiętam nad czym bardzo ubolewam ale zrozumta że już musze uciekać...

Miłego sobotniego popołudnia:-)
 
Do góry