reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Witam wieczornie kobietki!!

Na początek Najszczersze gratulacje dla Zuzi i Sariski!!!
I dla Miśki i Idy gratulacje drugiego zębolka :-D dogoniłyście nas dziewczyny!!

Wpadam dopiero teraz, bo dzień zalatany na maxa miałam! Do południa ostatnia wizyta i lekarza medycyny pracy! Mam spokój na 2 lata! :-) ale pani dr powiedziała, że coś mało krwi mam po tej ciąży :szok: a jak oglądałam wyniki to wszystko w normach się mieściło więc nie wiem o co jej kaman!
Potem byłam na zakupach i kupiłam już prawie wszystko na roczek! Jutro już zaczynam bigosik robić, po jutrze rybki w zalewie i tak codziennie po trochu czegoś ;-)
Zamówiliśmy u Sowy już torta i wybraliśmy Elmo a smak serka waniliowego z rodzynkami i biszkoptami, także Julcia skosztuje! :tak:
I tak jednym okiem piszę, a drugim oglądam M jak Love ;-)
 
Wieczór :-)
Poczytałam, chciałam się poodnosic, posta mi wcięło i nie mam siły na przerabianie tego wszystkiego znowu :-)

Ja dziś po pierwszym dniu urlopu jestem bardziej wykończona, niż bez urlopu. Artek jest jak "szarańcza" ciągle pędzie, biegnie, otwiera, zamyka, wdrapuje się na kuchenkę, kręci kurkami do gazu, otwiera szufladę, pędzi do łazienki, zagląda do wanny, wkłada wiadro na głowę, zagląda do WC, pędzi do pokoju, rzuca pilotem, zjada kawałek ciasteczka, pędzi do piekarnika, kręci gałkami, zagląda do WC... a ponadto koniecznie musi być ze mną non stop, nawet do toalety wyjść nie mogę na moment, bo momentalnie ryczy wniebogłosy, łzy lecą, że szok. Mąż z pracy wrócił, a on tylko do mamy i do mamy, wezmę go na ręce, a On euforia!
Suma summarum hitem dnia było wspólne posiedzenie: moje na kibelku, Artka na leżaczku. Ja waliłam do .... a Artek w pieluchę :-D :-D :-D Nie ma to jak wspólne przeżywanie tak doniosłych wrażeń ;-)

Zmykam, zaraz będę oglądała Milion w Minetę i idę spać, buziolki Kochane :-)
 
Witam wszystkie mamcie.

Jak wy to robicie.jak już zawale jeden dzien na bb to mi nie idzie pisanie zwłaszcza na głównym.

Nam dziś dzień jako tako zleciał,gdyby nie pogoda to by było super.Dobrze że S miał wolne bo bym ocipiała chyba.
Wyskoczyłam na godzinke z domu pokawkować u kuzynki i ale jak wróciłam to tekst-gdzie tak długo byłaś?Lenka co chwilę dziś spała pogoda chyba a ślini się że bez przerwy mokra i przebierać ją muszę a ślinika nie chce.
 
:-:)-:)-(.Nie da się jakoś inaczej???:-:)-:)-(
raczej nie... zresztą chce tam i spowrotem bo w domu roboty po irokeza... a Misia coś mi pokasłuje, na moje oko to katarek spływajacy i ślina (ogromne ilości) ale chyba jutro zaliczymy lekarza na ww... ALE ALE!!!!! Szczecin chyba nam wejdzie w plany:-)bo sis prosi żeby co nieco jej bryką na stancję podwieźć:-)kwestia kasy, więc korki korki i jeszcze raz korki...
Suma summarum hitem dnia było wspólne posiedzenie: moje na kibelku, Artka na leżaczku. Ja waliłam do .... a Artek w pieluchę :-D :-D :-D Nie ma to jak wspólne przeżywanie tak doniosłych wrażeń ;-)
1) padłam i nie wstanę!!!:-D:-D:-D
2) a Artek raczkuje tak zapamiętale czy już chodzi? bo mi coś wzięło i umkło...

paolcia, no remis na razie jest!!!:-Di chciałabym, żebyście to wy teraz podgoniły a my se odpoczniemy po ostatnich wrażeniach, co?;-)
spadam:***
 
Ida luzik możemy teraz my ząbkować :-D zresztą ja nie wiem co to ząbkowanie u nas objawów niet! Dziurka w dziąsełku się pojawia i zaraz potem ząbkek! Przy pierwszym miała lekko czerwone dziąsełko, a przy drugim totalnie nic! Zauważyłam ząbek przypadkiem :-D oby Miśka odpoczęła sobie troszkę od tych zęboli i kolejne ząbkowanie przechodziła tak jak Julinka! :tak:
Sugar hahaha :-D no to niezłą nasiadówkę mieliście :-D ja myślałam,że mojej wszędzie pełno, ale widzę, że Twojego nie dogoni :rofl2:
 
HAPPY a Ty co o tej porze na BB robisz? [jeżeli już wyjasniałaś to plasiam ale nie mam siły na nadrabianie za bardzo :-(]
IDA zębowe gratki dla Inki!
ROXi współczuję i nocki i ogólnego zachowania Ptysia. Mi siew wydaje, że wina za to skok możemy obarczać... zresztą u nas podobnie, więc wiem co czujesz.

poza tym padam, ledwo widzę, weny nie mam, humoru toże, eeeee.....
 
reklama
Do góry