reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania jestem............................. ale troche czasu brak, bo tyle bym chciała zrobić teraz intensywnie sprzeczamy się o wystrój łazienki i im bliżej tym większa pustka w pomysłach
Rysia jak Miłek
Kroma ja wczoraj zapomniałam o Areczku jak się czuje? Ale pewnie wszystko ok po tym upadku, a może mała ma ten bunt 2 latka spotęgowany zazdrością? ehh niewiem bo chyba doradzić nic się nie da
Maqc tulam
Mała mi jak to nie wiesz jak pisać o sobie?? myślę, że zawsze piszesz wyczerpująco
Dziulka no co Ty jaka deprecha?? mam nadzieje, ze to tylko taki chwilowy smuteczek
Emiś, Happy zdrówka
Efcia słoneczko a Ty co za kłopotki masz??
Dawidowe jak Lauritka??
Dobranocka to fajnie, ze chociaz zdaje sobie z tego sprawę gorzej by było jakby Tobie to powiedziała. Trzymam kciuki za Was

Wczoraj wieczorkiem mnie nie było bo prawie cały dzień spędziliśmy na mieszkanku.....i nawet nie zdążyłam się pochwalić, że odebraliśmy klucze :-) tak więc pewnie mnie tu prawie nie będzie. Zresztą i tak jestem ignorowana(oczywiście nie przez wszystkich) i już wiem, że do pewnych osób sms już nie wyślę, bo i po co ja się pytam?? Dodoatkowo pogoda pod psem :-(............... za oknem szaro i smutno i tak też jest na BB ostatnimi dniami a szkoda, że tak tu się zrobiło cóż ..........................
 
Ostatnia edycja:
reklama
Editek- ja po pierwsze wole jednak być zarejestrowana,po drugie mój mąż nie jest moim mężem w sensie formalnym;),a po trzecie on pracuje we Francji.No to wolę jednak miec to ubezpieczenie.
Sarisko- na pewno w koncu sie dogadacie,co do tej łazienki:).Słoneczko wysyłam :***
 
Ostatnia edycja:
Sariska sper że już macie klucze.Napewno wkońcu wymyślicie cos pośrodku co sie bedzie obojgu wam podobało.


Przepraszam że nie odpisuję każdej,ale sama nie wiem co piszę dopadła mnie straszny nastrój........
 
Ostatnia edycja:
SARISKA ciszę się, że macie już klucze :) teraz Twoje nieobecność tutaj będzie w pełni uzasadniona. Ty ignorowana? jak to? mam nadzieję, że nie o mnie chodzi :-( poza tym fakt, jakos szaro tu i pusto [tak jak i za oknem]. W sumie to szkraby nam w pełni popalić dają plus jakies nastroje nietenteges są, więc cóż się dziwić. bu.
 
Maqc Ty no co ty :-*
Elwirka a Ty co się smutasz? a jak ząbki u Oli? dzieje się cosik?? pewnie przez to marudna taka. A małż jak on i jego humorki?? Dogadaliście się? A i jak sprawa z Waszym mieszkaniem?
 
sariska mam nadzieję że dojdziecie z M do jakiegoś kompromisu i uda się Wam ustalić wspólną wersję łazienki :)) Mam nadzieję że też się to ignorowanie nie dotyczy mnie . Teraz pewnie będzie Cię tutaj mało z nami,no ale nieobecność usprawiedliwiona jak najbardziej .
 
SARISKA dobrze, że o sms to na pewno nie o mnie ;-)
bo ja wczoraj nie złożyłam Wam gratulacji suwaczkowych i już myślałam, że chodzi o mnie :-* dzisiaj życzę wszystkiego naj!
KANIA dziękuję, że pytasz, katar niestety nadal jest.
piszecie o PUP. u mnie jakoś bezproblemowo wszystko i wizyty co 4 miesiące zauważyłam.
 
sarisa a dzieęuję że pytasz.Ząbków narazie nie ma dalej,ale jest marudna strasznie no płaczliwa.Niedoszły mąż nadal ma humorki i mnie wku.............a.Mieszkanie to w sumie nadal jesteśmy w wielkiej nie wiadomej bo teściowa wielce obrażona,a teść tyle o ile się odzywa.A humor nie wiem skąd taki dobija mnie chyba wszytko.
 
reklama
SARISKA ciszę się, że macie już klucze :) teraz Twoje nieobecność tutaj będzie w pełni uzasadniona. Ty ignorowana? jak to? mam nadzieję, że nie o mnie chodzi :-( poza tym fakt, jakos szaro tu i pusto [tak jak i za oknem]. W sumie to szkraby nam w pełni popalić dają plus jakies nastroje nietenteges są, więc cóż się dziwić. bu.

sariska mam nadzieję że dojdziecie z M do jakiegoś kompromisu i uda się Wam ustalić wspólną wersję łazienki :)) Mam nadzieję że też się to ignorowanie nie dotyczy mnie . Teraz pewnie będzie Cię tutaj mało z nami,no ale nieobecność usprawiedliwiona jak najbardziej .
No,właśnie...też miałam taką nadzieję,z tymi smsami...ale...przedwczoraj przyszedł sms bez nadawcy "włączcie tvn" ...może od Ciebie to było?Nie odpisałam,bo jeszcze nieogarnięta z tym cholernym telefonem byłam,no i chyba mam "Sariska" zapisane...hm...
 
Do góry