reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

HAPPY to w takim razie teraz ja czekam na Twoją zmianę avka :-p;-) fajnie, że jednak udało Ci się kompa dzisiaj dopaść. Odnośnie ubranek to ja mogę od Ciebie ich trochę zabrać, bo u nas zawsze jakies braki w tej kwestii są :eek: niby tyle rzeczy mamy a jak przychodzi co do czego to zaraz okazuje się, że albo za małe albo jeszcze za duże... :rofl2:

poza tym

18777_264121600846_20460375846_3410848_3118432_n.jpg

to tak odnośnie książek i mgr :laugh2:

idę sobie kawę zrobic bo jakas ledwotomna jestem.
 
reklama
emiś, 1) ja też łomżę miodową uwielbiam:-)szkoda tylko że u nas jej nie ma... i to jest argument żeby do Gwa się wybrać;-)
2) trochę tych korków mam...np. dzisiaj wskoczyło mi zajęcie 1,5h z dwiema siostrami (tą starszą już uczyłam, ona ma w tym roku maturę, a po tej ciążowo-macierzyńskiej mojej przerwie zapomniała wszystko, czego ją nauczyłam :-:)-:)-() i jak najczęściej chcą się spotykać, aż po 1,5h właśnie... mam doła że od początku muszę z nią wsio przerabiać, bo orłem jakimś nie jest i będzie ciężko...
3)a na branie nie narzekam - ja po prostu zajebiaszcza w te klocki jestem:laugh2::rofl2::-D
4) wiesz że ja z moim M też miałam taką przygodę z ciśnieniem? miał górne ponad 200!!! wylądowaliśmy na pogotowiu, zbili, dali jakieś leki, unormowało się i na razie jest ok:nerd:
maqc, ja wiem czy bez korków mam branie- cuś tak bardziej chyba że nie:rofl2:
strip, gratki i 3mam kciuki za obronę:tak:
kania, a ja sudocremu nie używam - jakoś nie działa u nas... linomag to jest to:-)w masakrycznych przypadkach na grubą warstwę linomagu jeszcze sypię puder i szybko znika:tak:
nocka bz pobudek:-)tatuś szczęśliwy bo do pracy na rano szedł:rofl2:tyłeczek już o wiele lepiej, na szczęście:tak:
 
Hej:))

ale naskrobałyście wczoraj wieczorkiem, mnie oczywiście nie było bo jak emiliab się domyśliła żużel oglądałam:)))) pokonaliśmy Gorzów:-D:-D:-D

kroma hehe toś dała do myślenia z tą dziadówą;))) ja też domyślałam się o co chodzi.......ja znam tez inne określenia: myszka, rozklapicha;)))

makuc, Roxannka ale szalejecie z tymi avatarkami:)))

monimoni Wercia też jakiś czas temu miała po obu stronach polików ugryzienia komara ale zeszło jej już.....nic z tym nie robiłam.......najlepiej poobserwować a i za jakiś czas znikną:)

sarisko jak urządzanie mieszkanka? zazdroszczę Ci tego;)

Elwirka współczuję maruderki!!

Niestety to mieszkanko na które się czailiśmy już jest nieaktualne bo piersi zainteresowani dostali kredyt:/// szkoda, bo naprawdę fajne mieszkanko i po okazyjnej cenie...

kurcze cos jescze miałam naskrobać:((( nie pamiętam
 
Bondziorno :rofl2:


Kania dziś ostatni dzień urlopu? Jakie plany? ;-)


sheeney o Twoje zdrówko to ja tez pytałam i nie dostałam ansłera :-( Piękny gest ten bukiet róż. Uwielbiam takie niespodzianki bez okazji.


kroma fajny domeczek. Ja mam upatrzony inny (niż ten co wrzuciłam linka) , jestem wręcz w nim zakochana , ale on jest niestety dużo za duży i niestety na taki nigdy mnie stać nie będzie :-(.


alicja no i mam wrażenie ,ze Tobie też na dobre wyszło pójscie do pracy. Ja podobnie , uwielbiam wracac do domu i widzieć jak Dorian aż piszczy z radosci ,ze mnie widzi. Daje mi to dużo energii i humor się od razu polepsza. No i podobnie mamy poukladany dzien tzn. w dzien praca , potem dzieci, robótki domowe, no a wieczorek zarezerwowany dla małza.


Roxi widzę,że też awatarek funkiel-nówka, podobnie jak u makucowej. Jak siostrunie :-) . padłam jak przeczytałam jaki z Ptysia lowelas rośnie. Normalnie mini-macho! :-D. Szybko zaczyna , ale wiadomo ,ze kobiety wolą doswiadczonych mężczyzn. Mam nadzieję ,ze po takich harcach w salonie zabaw Ptysio przespał calutką noc bez pobudek.A z tym hasłem ,ze facet to też człowiek, powiem tylko ,ze ja tam w bajki nie wierzę :-D


Efa powodzonka w znalezieniu pracy!


Ika uuuu no to spanko piękne miala Twoja córcia, żeby mój tak chciał :-/


makuc no piękny awatarek :-). Trzymam kciuki za obronę Twojego D. Wreszcie będzie po wszystkim ! :-)


ida na odparzenia polecam olej lniany . A co do bycia zajebiaszczą- to masz rację. Trza się cenić!!!


ika , makuc troche mnie pocieszyłyscie z tą mgr , bo ja niestety studiów nie mam i jakas taka gorsiejsza się przez to czuję.... no ale jak mówicie ,ze ten papierek większego znaczenia nie ma to w sumie dobrze ;-)


widzę ,ze okreslenia 'tych' części ciała są wytworem przezabawnej wyobraźni. Haha – szczoszka , rozklapiocha , dziadówa, broszka ... dobre! Ja na 'tą' część ciała u mojego Doriana mówię – fistaszek.No a dorosła odmiana przyrodzenia to – fistach :-D


emiliab życze małzowi niskiego ciśnienia ;-)


dziulka hahaha chciałabym zobaczyc tą laskę jak przyszła do pracy po wyrwaniu z łóżka . Musiala pięknie wyglądac. Powstrzymałas się od śmiechu???


strip trzymam kciuki za Twoją obronę. Będzie dobrze! ;-)


paolcia tata jest komikiem? ;-) - a dobra , doczytalam. No bez dwóch zdań 'zabawne' geny masz! :-D


happy ooo! Jesteś? Coż za miła niespodzianka :-).Uuuu kiepska noc widzę u Ciebie byla :-( współczuję. Mam takie same zdanie co do procedur i kultury osobistej w sklepach. Tylko wiadomo ,ze ja bym tego tak nie ujęła ;-)


elwirka Tobie teżwspółczuję nocki :-(


monimoni ja bym się tak bardzo nie przejmowała. Obserwuj czy nie wyskakuje więcej. Jak tylko tyle to pewnie nic poważnego.


Jeśli chodzi o ubranka , to ja już pisalam ,ze zawiozlam wszystko kumpeli i miala sobie cos powybierac. Okazalo się ,ze bierze wszystko i wyszło fajna sumka 500zł :-). Będzie na zimowe ubranka i butki :-)


ika przykro mi ,ze z tym mieszkankiem nie wyszło. Na pewno znajdziecie cos fajnego. Nadal trzymam kciuki.
 
witam porannie, dziecie przespalo cala nocke do 9.20!!!!!!!!:))))))))) my sie tez wyspalismy. wlasnei gada do pilki a ja zaraz lece na poczte odebrac paczke.
BETI no u nas jakby ktoras wyjechala z takim tekstem do klienta to bym ja chyba zje.... na calego!!! u nas nawet jak klient cie wpienia to sie usmiechamy i grzecznie.chyba ze ewidentnie mnie ktos obrazi z jakiegos powodu i zwyzywa to wtedy jazda z koksem! raz baba chciala wymienic rozmiar majtek, a niestety majtek stanikow i kostiumow kapielowych nie wymieniamy i nie robimy zwrotow. ta do mnie z ryjem jak wrota odstodoly! noz wsiceklam sie i zaprowadzilam ja przed plakat gdzie pisze literami wielkimi jak krowia dupa ze zwrotow wlasnie tego typu nei robimy, wymian tez nie i kazalam jej to przeczytac na glos! wyszla z niesmakiem.

no nic zwijam sie na ta poczte.
 
witam

troszkę nie wyspana ale u nas to już normalne, Arek wierci się i co się stuknie to się budzi, a Olka łazi w nocy po mieszkaniu.
Moja chrześniaczka ma dzisiaj urodziny 11 kończy i właśnie sobie uzmysłowiłam jaka ja stara się robię.

Roxanka- no staram się być dobrą żoną, jak kasę przynosi to trzeba mu to wynagrodzić :-) fajny avatar.
ida- co do linomagu to się zgodzę on nawet działa na odleżyny, moja mama go używa w szpitalu. Dobrze, że sobie zarobisz na tych korkach, ja też bym tak mogła, szkoda, ze nie poszłam na germanistykę, no ale człowiek mądry po.
Emilia- zdrowia dla męża i teraz go pilnuj, może ona za dużo się stresuje, albo lubi sobie dobrze podjeść.
Makuc- widzę, że wy z Roxi te same klimaty lubicie. I powodzenia dla M na obronie, niech już będzie miał to za sobą i co świętujecie później?
Paolcia- to ja ci opowiem o mojej Oli, ja mam tam na dziadówce włosy i jak się przebierałam moja Ola do mnie mama uczeszę cię i masz spinkę, a ja nie kochanie tam się nie czesze mama. A z tej historii twojej to mojej koleżanki babcia łapała ją za piersi i mówiła moje cyce jak ona miała z 17 lat,a cycki miała z E, ja kiedyś weszłam i sobie myślę co to za babcia zboczona. A ja muszę chyba inaczej bawić się z moimi dziećmi, bo ja też mówię do Olki dawaj pipkę, albo śmierdziuchę, a do Arka moje kuleczki i Olka podłapała i mówi Arek ma kulu lulu.
monimoni- może syfek, moja Olka miała takie, raz miała taką wielką i długo schodziło i ciągle to drapała, ale zeszło i nie było to uczulenie, tylko pryszczyk mały.
dziulka- Lene tyle śpi, dawaj mi ją a ja dam ci moje dwa łobuzy, a na serio co robisz, że ona tak ładnie śpi.
 
reklama
Do góry