reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Happy jeszcze ty sie pochorowalas?zdrowka duzo dla ciebie:-)Happy jesteś bardzo mądra kobieta cieszę sie ze udało mi sie cię poznać chociaż wirtualnie zamierzam tez w realu oczywiscie ;-)
Ragna widzę ze to taki prawdziwy remont :-)Najgorzej jak człowiek niewie jak pomoc swojemu dziecku trzymam kciuki zeby Hania znowu była Hania

Do "nagonki"sie nie odniose bo nie widzę celu
 
Rysia jaki malutki:-)Sliczne zdjęcia ( nie slodze) bo dzieciach człowiek dopiero widzi jak czas szybko leci
 
wioli, ja zdecydowanie wole mieć dyżur w sobote i w niedziele spać, wtedy lepiej się wysypiam przed całym tygodniem pracy, ale mąż się uparł że on w niedziele chce się wyspać :confused2: niech mu bedzie, ja spałam w zeszłym tygodniu :-)

alicja
, właśnie o to mi chodziło z tym ostrzeżeniem, że to nagle się stało w trakcie całej dyskusji, jakby wycięte z kontekstu :tak: i makuc, żeby nie było, ja tego nie pisałam do ciebie personalnie, tylko do ciebie jak moderatora, bo uważam że nie do końca jesteś obiektywna w tej kwestii, zresztą sama napisałaś że odbierasz to emocjonalnie ... Ale ja ciebiem dalej lubiem, chociaż nie wiem czy z wzajemnościom :sorry::zawstydzona/y:

nat, zastanawia mnie dlaczego czułaś że musisz takiego priva wysłać do sarisy ? Czy w życiu prywatnym podchodzisz do kogoś i mówisz mu prosto z mostu co o nim myślisz i jaki jest okropny ? a co do tego że nie potrzebujesz żeby ci ktoś przyznawał racje i myślał tak jak ty to pozwole się nie zgodzić bo sama pisałaś że napisałaś do niej po tym jak 3 inne osoby ci napisały że myślą tak samo.

lolkak, my się chyba nie znamy, ale życze zdrówka dla córci! A dlaczego bierze antybiotyk ?

alicja, koontz jest fantastyczny :-) Bardzo mi się podoba okazja waszego świętowania dzisiejszego :-D u mnie też była pizza więc chyba też świętowałam sobote ;-):cool2: No i zazdroszcze, że twój urok działa na męża, bo mój już po tylu latach chyba szwankuje :ninja2:

happy, uuu to zdrówka życze!

ikaa, lubie Grześki, ale dzisiaj czekolade z orzechami zajadam :rofl2: tylko te fajki bleee ;-)


A ja siedze z drineczkiem tzn kuruje się bo drineczek jest z cytrynką czyli na chorobe najlepszy :-p Mężuś gale ksw ogląda ale dużo mu nie daje czasu bo znając jego to niedługo przyśnie na kanapie :-D

edit,


ragna, widze, że nam się dzieciaczki zgrały :sorry2: a ty się tak nie stresuj kobieto, będzie dobrze :tak: Małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem hihi jeszcze wszystko przed nami ;-)

rysia, ooo ja cie, ale maleństwo było, a teraz takie chłopisko :-D Super porównanie na zdjęciach widać. Ja to czasem łapie się na tym że nie pamiętam jak to było jak Patryk taki mały był:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Roxannka to są pytania na które chcesz, żebym odpowiedziała? czy według Ciebie retoryczne? bo nie wiem czy odpisywać
 
dobry wieczór

długo się zastanawiałam czy jeszcze coś pisać, czy tez dać sobie już spokój zupełnie, ale doszłam do wniosku, że to by było nie w porządku. choć myślę, że w natłoku złych emocji i wzajemnych oskarżeń mój post i tak gdzieś zginie. no ale na to nic już nie mogę poradzić.

Chciałam Wam wszystkim bez wyjątku bardzo podziękować za wspólne dwa lata, za to, że Was poznałam i za to, że dane mi było tu spędzić cudowne chwile. Dziękuję, za wsparcie, które otrzymałam, gdy miałam gorsze chwile, dziękuję za to, że mogłam z Wami dzielić radości i smutki. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, dobre rady i zrozumienie. Dziękuję za atmosferę, która tu panowała i za to, że każdy tu mógł być sobą. Dziekuję za to, że pojawiłyście się w moim (wirtualnym) życiu.

Piszę to nie po to, by mnie ktoś zatrzymywał czy pocieszał. Po porstu naprawdę chciałam wam podziękować. Nie będę się już odnosić do tego co zaszło wczoraj, co kto komu powiedział, kto miał rację i kto był podły a kto podlejszy. Każdy wie swoje. Pozdrawiam i życzę Wam, żeby tu jak najszybciej zapanował spokój.
Duża buźka dla wszystkich.
 
Roxi jak z cytrynka to pij pij:-DJa tez wole spać w niedziele bo mogę dłużej pospac w sobotę z regoly jedziemy na zakupy jest gruntowne sprzątanie i k musi wstać wcześniej żebyśmy wszystko mogli pozalatwiac;-)
Ikaa ty tez kurzysz?:szok:
 
reklama
Do góry