reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

No, to jest masakra!!! W ogóle lekarz nie przyjmował w gabinecie, a w swoim mieszkaniu, w takim mieszkanku typowym dla starych ludzi... W pale mi się to nie mieści. Przecież on może komuś zrobić krzywdę...
Wioli, no ja miałam ochotę coś mu powiedzieć i wyjść, ale jakoś ugryzłam się w język. Wyszłam wcześniej, a mąż dokończył dialogu i zaczekał na receptę, bo Hania ciągle ryczała...
E-lona, normalnie żałuję, że nie zostałam lekarzem... Taka kasa...
 
reklama
Stem i ja, ale jakoś tak bez nastroju...
Agusinka, E-lona, Ragna zdrówka dla Waszych dzieciaczków.
E-lona nadal nie zdradziłaś nowego członka rodziny?
Ragna współczuję przeżyć u dr...
Dawidowe jak Laura?
Ida a Ty co tak po cichaczu siedzisz i napiszesz zdanie i znikasz ???
Kroma jak Twoja praca? I jak dzieciaczki to znoszą?
Wioli
wierz mi, że moja też mnie do takiej pasji od kilku dni doprowadza i nie wiem jak sobie z nią radzić...
Makuc doczytałam że ochroniarz wybył, jaka szkoda :-( a w pracy jak? aaa i na fotkę znów się nie załapałam :-(
Emilia cieszę się, że tak Franio świetnie sobie radzi w KM :-)
Rysia w kwestii samopoczucia możemy sobie podać rękę.
Dziulka ślę Ci słonko prosto z Krosna, super że Leane się tu dobrze czuje.
Mieliśmy dziś szczepić ale się okazało że szczepionek brakło wrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wkur *** się, ale to szczegół. Odebrałam też swoje wyniki badań, bez rewelacji, znów muszę się faszerować żelazem :-( No i tsh kiepskie wyszło, więc muszę się wybrać do endo na dniach. Poza tym rodzice powoli dochodzą do siebie fizycznie, bo z tym drugim gorzej. A ja wciąż o tym myślę...
 
Wioli całe szczęście nie, są w domu. Tatę zabrali do szpitala ale go wypuścili a moja mama twierdziła że jej nic nie jest (w szoku była) a dopiero teraz wychodzą obicia, siniaki, jakieś wylewy wew ale Ona do dr nie pójdzie bo twierdzi że samo przejdzie a ja się obawiam że tak samo może nie przejść. Tym bardziej że to Ona była kierowcą, i jak auto dachowało to przewróciło się na nią. Dziś się okazało że auta się naprawić już nie da, więc buda na złom a resztę może gdzieś sprzedadzą.
 
Kamil spał do 17 :szok: ale na szczęście przed chwilką zasnął razem z tatusiem:-) A bałam się że nie będzie chciał iść jeszcze spać:sorry: No gada że ma katarek i mówi 'MAMO KAMIL SIŁY NIE MA":laugh2:przeziębienie chyba go bierze:crazy: a mnie gardło boli:angry:
RAGNA zdrówka dla Hani;**
KANIU musicie jakoś mamę nakłonić do pójścia do lekarza:szok::baffled:
WIOLI mój taki nie jest energiczny jak Twój ale też wszędzie go pełno..współczuję Ci bo ja bym osiwiała:confused2:

Hmmm co jeszcze miałam pisać nie pamiętam:eek:

Dobra nic uciekam zjeść coś dobranoc pa;**
 
Witam się i ja. Laura rozbrykała się ma maksa. Dziadkowie ją rozpieścili na maksa. Wczoraj poszła spać o 22, a spała 30 minut w ciągu dnia i o 5 rano usłyszałam mama. Wysłałam ją do dziaków aby ich obudziła a sama dospałam do 6 ;-).
Ze zdrowiem jej lepiej bo chyba udało się uniknąć oskrzeli. Katar najwiekszy to było chyba w srodę a wczwartek jak wstała to prawie wcale. Generalnie musiała się podzięmbić. Leki przeciwzapalne daje i nie dopuszczam do rozprzeszczenienia się. Dobrze się stało że jej nie było w te dwa dni bo we wtorek dziewczynka w grupie prawdopodobnie (niepotwierdzone na 100% przez lekarza) szkarlatyne. Jak poczytałam najpierw pojawia się wysoka gorączka i potem po 2-3 dniach wysypka i malinowy język. Czesto mylowne z anginą. Moja goraczki nie miała, wysypki też nie ma a powinna już być więc uff.
Do poniedziałku to napewno wyjdzie i ewentualnie zarażonych napewno nie będzie. Jak to of korse szkarlatyna.

Ide spać.
 
reklama
Do góry