reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Moje dziecko mi zrobilo dziś awanti w przychodni bo załozylam pieluszkę a jej się siusiu zachciało i mi mówi nocnik chce ja jej mówię że nie mam a na kibelek nie pójdzie bo tu bakterie bo wszyscy kożystają to nawrzeszczala że siusiu zrobi w pieluchę ale sprawdzila spodnie i mowi suche...a tak to cały dzień bez pieluchy i dostała w nagrode konika Apple Jack i skakała z radości .



Dawidowe a może na grochowie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaniu kochanie wielki gratulacje i zdrówka dla was.


To chyba szybciej ją wzięło bo miała iść na 25 lutego do szpitala. Fajnie Kaniu macie, do lata dojdziesz do siebie.
 
Ostatnia edycja:
witam z południa.
Od rana sprzątam sprzątam i sprzątam. Teraz usiadłam bo nie mam siły. Zostało pranie i prasowanie. Na szczęście zakupy zrobiła mi koleżanka i wracając do domu mi je przywiezie :tak::-). Przynajmniej to odpadło bo samo ubieranie zajmuje czas.

Teraz rozmrażam kurczaka na kaloryferze :-p:cool2:.


Agusinka nie nie pomiędzy bratem a rodzicami na tej samej dzielnicy B
 
Oj szkoda Dawidowe myslałam że bliżej...ale jak już będzie to masz nam się pochwalić fotkami i każdego kąta. A swoją drogą podziwiam Cię ze sama dajesz rade wiadomo już kiedy wraca? u mnie kaloryfer prędzej by zamroził się od mięsa bo tak często nimi grzeje że prawie mi nie potrzebne jedynie raz na kilka dni na chwilę żeby mi się nie zapowietrzyły czy jakoś tak.
A ja wrociłam z saneczek i też się biorę za kurze i podłogę jak już posikiwanie po każdym kącie się skończyło to można zaszaleć i doszorować i wypastować.
 
a u nasp obudka byla o 3h rano. szanowna panna z rykiem sie obudzila. po co i czemu to nie wiem.... w kazdym razie malzowi nerwa puscila bo mloda jawnie chciala wyglupow w salonie. ale pospala potem do prawie 9h. ja zas caly dzionek leb mnie naparzal jak jasna cholera.. czuje ze cos mnie zre ale ja zre tabletki i inne cudenka. w robocie mialam nerwa bo ludzie dzisiaj poryci jacys byli. na noc walne fervex to mi jakos poluzuje ale rano na basen nie jade.
zimnica u nas okropna!!!!! taki mrozny wiatr ze masakra....
Leane caly dzien w domu, ma chrypke. katar. momentami jest maruda. dzisiaj zmaowilam jej ksiazeczki o zolwiku Franklinie na necie bo przez jej historie z rybka ktora obie znamy juz na pamiec to samobojstwo popelnie!! ile razy mozna czytac a raczej recytowac ksiazeczke????? zamowilam jej ksiazki o zolwiku Franklinie bo go uwielbia a za 20 euro bedzie ich miec z 8 i przynajmniej mnie nie bedzie wkurzac.... milion ksiazeczek a ta rybka i rybka albo wlasnie zolwik. a ze jest tylko jeden to kurna tez go mam dosc.:))))

poza tym schudlam 2 kilo w 5 dni:)))))))))))

a co do Leane to dzisiaj tatusia zaskoczyla:)) zwoalal o nocnik sama, posiedziala na nim tatus ja chcial juz zdjac a ona " nie nienie" no to malz ja zostawil. zrobila ladnie kupke i dopiero zeszla:)))) coraz czesciej wola. pieluchy sa tylko dp spania i na sieste. moze juz neidlugo bedzie po nich:)
 
Witam niedzielnie:-)
Dawidowe to gratuluję własnego mieszkanka- a mąż kiedy wraca?
Dziulka - Franklin u nas też króluje - starsza ma prawie wszystkie części .Bardzo fajne,mądre książeczki.
2kg schudłaś w 5 dni- brawo;-)
A my jedziemy do kościoła a potem idziemy na górkę na sanki.Trzeba korzystać ze śniegu bo już topnieje.
Miłej niedzieli;-)
 
Kaniusia Gabi jest prześliczna. Gratulacje jeszcze raz :-). Ja nie mogłam wejść, żeby napisać, bo mój mężuś w piatek popołudniu mi oświadczył, żebym nas pakowała, bo go szef zaprosił w góry i pojechaliśmy z dziewczynami i pojechaliśmy do bukowiny ahhhhhhh i było cudnie biało, ciepło ehh podróż powrotna była troche lipna, bo Polcia w połowie drogi sie obudziła i marudziła, nic jej nie pomogło, ani cyc, ani obiadek nic . tzn pomogło jak siadłam z tyłu i włączyłam baby beetles ;-)
 
reklama
Halo i ja jeszcze na chwile chciałam Wam pokazać naszego nowego domownika ;-) idealny nie jest, bo szybko robiłam. Mam nadzieję, że drugi wyjdzie tak jak należy :-).
Ones jak Ty się czujesz? Kiedy masz CC?
 

Załączniki

  • 2013-02-24 20.49.04.jpg
    2013-02-24 20.49.04.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 22
  • 2013-02-24 20.45.25.jpg
    2013-02-24 20.45.25.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 21
Do góry