reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czesc dziewczyny z rana.mam do was pytanko czy mozemy jesc szynkę szwarwaldzką?wiem że surowa wędzona. Wczoraj plasterek zjadłam bo tak mnie ciągnęło do niej. :p
Gdzies tez słyszałam ze sera feta nie mozna...:baffled:aż niemozliwe.ja ze 2razy w tyg jem bo uwielbiam w sałatce.
A ser mozarella z pomidorami?tez uwielbiam.Nie wyobrazam sobie zrezygnować.
Miłego dzionka.;)
Fety tej oryginalnej nie można bo jest niepasteryzowana a inne sery typu feta są zazwyczaj pasteryzowane sprawdź na opakowaniu. Co do szynki to nie wiem, ja lubię poledwice łososiowa i jem od czasu do czasu smazona z jajecznica
 
Fety tez slyszalam ze nie wolno...a szynka mysle ze jak zjesz plasterek to nie zaszkodzisz dziecku....moze nie codziennie ale od czasu do czasu...
Ja ostatnio lososia wedzonego zjadlam a tez nie wiem czy wolno...tak mi zapachnialo jak maz jadl ze mu zabralam...
 
Czesc dziewczyny z rana.mam do was pytanko czy mozemy jesc szynkę szwarwaldzką?wiem że surowa wędzona. Wczoraj plasterek zjadłam bo tak mnie ciągnęło do niej. [emoji14]
Gdzies tez słyszałam ze sera feta nie mozna...:baffled:aż niemozliwe.ja ze 2razy w tyg jem bo uwielbiam w sałatce.
A ser mozarella z pomidorami?tez uwielbiam.Nie wyobrazam sobie zrezygnować.
Miłego dzionka.;)
Ja jem i fetę i mozarellę, uwielbiam sery [emoji12] Ale teraz zawsze wczytuję się w etykiety i wybieram tylko te z mleka przystosowanego [emoji4] Jeśli chodzi o mięso i ryby wędzone na zimno to nie są zalecane chyba że poddasz je dodatkowo obróbce termicznej, Ale wiadomo-to już nie ten sam smak [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Zapisalam sie do internisty, niech mi da na 2 dni a po weekendzie wezme u gina na dłużej. Bede spokojniejsza, nie lubie kombinowac za bardzo:)
 
Cześć dziewczyny :)
Ja byłam wczoraj na wizycie wkoncu, ale wróciliśmy późno do domu i padłam ze zmęczenia.
Z dzieckiem wszystko w porządku, chyba sobie spało. Ma juz 151 gram wagi, lekarz potwierdził termin z prenatalnych. Oglądaliśmy każda cześć z osobna, główkę, brzuszek i nóżki lekarz zmierzył. Niestety gin nie potwierdził płci bo dziecko miało pepowinke miedzy nożkami a dodatkowo nogi złożone. Lekarz sie śmiał ze śpi siedząc po turecku :D nóżki wyskładane jak żabka :) 22 maja mam kolejne prenatalne. Troszkę sie martwie ciagle tętnem dzidzi, na I prenatalnych miała 144-148 uderzeń/min i kazano sie mi umówić ok. 17 tyg ciązy na echo serca dziecka. Dzień pozniej miało juz 152 uderzenia. Teraz na wizycie 138 uderzeń/ min i gin mowi ze jeszcze jest to norma chociaż dolna granica i zeby spokojnie poczekać co mi powiedzą na II prenatalnych i narazie nie robic tego echa. Czytałam w internecie ze niektóre dzieci tak maja zwłaszcza gdy śpią. Niby wyniki w normie ale zawsze sie cos tam martwie. Jakie tętno maja Wasze maleństwa ?
 
Aha i dostałam pozwolenie na basen, łożysko ok i szyjka zamknięta długości ponad 4 cm i gin powiedział ze przy takiej szyjce i łożysku mogę korzystać z basenu byle nie pobijać rekordów życiowych w pływaniu :)
 
reklama
Hejka a ja ide na usg na nfz [emoji4] ale na tym średniowiecznym sprzęcie z zapewne nic nie polapie [emoji16]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry