reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Puk puk :)
Witam się z Wami dziewczyny ;)
Przyznam się że czytam Was od jakiegoś czasu ale jakoś nie korciło mnie do założenia swojego nowego konta ( już kiedyś tu byłam na forum ale jak widać ciągnie od nowa :D )
Mam na imię Iwona i oczekujemy z mężem i synami na trzecią pociechę. Termin mam na 20 października.
Witamy Cię :) w takim razie który to tydzień? I w jakim wieku masz dzieci?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie szal brzucha , i obiadu dzis nie robię [emoji23]
1493550998-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t5d [emoji272]
Ja wczoraj to samo, ledwo wyjechaliśmy do Polski i do Maka. Jadłam nową kanapkę z bajglem i nie polecam, dziwną jakąś. Frytki amerykańskie moim zdaniem pycha!

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ;)
Ja szukam tak samo jak Ty. Duza gondola, amortyzacja, pompowane kola itd. Bylam przekonana ze bedziemy kupowac xlandera ale jeszcze szperam. [emoji4][emoji6]



Sent from my SM-G903F using Forum BabyBoom mobile app
Ja dzisiaj widziałam xlandera w sklepie i taki mi się niski wydawał. Facet miał gondole na wysokości poniżej bioder.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett jak się jechało do Polski? Pewnie ogromne korki były bo dużo ludzi jechało na długi weekend
A jak z mieszkaniem bo mówiłaś ze macie rozmowę z właścicielka, wszystko po waszej myśli? :)
 
Ja nie mam ochoty na słodycze. Jem jak mam przed nosem, a tak to owoce też. Nie wiem czy chłopak, bo na usg nie było widać :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

To tak jak i i u mnie ;-) do tej pory Maluch nic nie chce pokazać. Na słodycze też nie mam ochoty. No, takie domowe ciasta zjem czasem, ale żeby jakieś batony czy coś tego typu, to nie. Raczej owoce, koreczki śledziowe i fast foody :-)
 
Nie wiem jak zmniejszyć rozdzielczość zdjęć w telefonie bo żadnego nie mogę wstawić; za duży format
To był udany dzien, pogoda super pogrillowalismy najadłam się a teraz już myśle o jakimś cieście dobrym, tak bardzo lubię słodkie
 
Nie wiem jak zmniejszyć rozdzielczość zdjęć w telefonie bo żadnego nie mogę wstawić; za duży format
To był udany dzien, pogoda super pogrillowalismy najadłam się a teraz już myśle o jakimś cieście dobrym, tak bardzo lubię słodkie
Ja w telefonie mam opcje studio i tam można zdjecie przyciąć lub zmniejszyć rozdzielczość, ewentualnie możesz wrzucić na stronę "zmniejszacz". Pl i tam można zmniejszyć :)
 
AnScarlett jak się jechało do Polski? Pewnie ogromne korki były bo dużo ludzi jechało na długi weekend
A jak z mieszkaniem bo mówiłaś ze macie rozmowę z właścicielka, wszystko po waszej myśli? :)
Nie było korków, bo wyjechaliśmy w sobotę o 14 z Niemiec.
Z mieszkaniem bardzo kiepsko. Okazało się, ze to takie mieszkanie w jakby hotelu pracowniczym i od razu nam zapowiedziała, ze na dzieci nie ma warunków i ona tu rodzin nie przyjmuje. Także na razie jesteśmy na przetrzymanie, aż nie znajdziemy czegoś innego. Mój mąż to się aż poplakal, ze znowu cos nie tak i co my zrobimy. W Monachium jest bardzo kiepsko z mieszkaniami i ciężko jest znaleźć.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Musisz wrzucić przepis co Ty tam robisz z nimi!

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to są te świeże pierogi (Nie mrożone) z różnymi nadzieniami (z mięsem, z kapustą i grzybami, ruskie itp),przyprawiam je różnie, czasem robię marynatę z oliwy i przyprawy grillowej, dziś natarłam je solą himalajską z ziołami- Tak naprawdę możesz je posypać jaką przyprawą chcesz [emoji4] I wrzucasz je tak na grilla, szybko się pieką, Są pyszne i chrupiące. [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry