reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny. Czy macie pobolewania w dole brzucha? Nie wiem czy to jest normalne? Martwi się...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Czy macie pobolewania w dole brzucha? Nie wiem czy to jest normalne? Martwi się...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam czasmi , a jakby się nasilały i nie przechodziły po nospie i odpoczynku to wtedy kontakt z lekarzem.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Hej dziewczyny. Czy macie pobolewania w dole brzucha? Nie wiem czy to jest normalne? Martwi się...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czasem mam takie cmienie brzucha jak na okres, i ostatnio boli mnie kosc jakby obok pochwy. Najbardziej to sie nasila wieczorem jak chce z lozka wstac. Nwm czy to miednica czy co, zapytam lekarza jak bede na wizycie
 
Hej dziewczyny ;-)
Ja wczoraj usnelam o 22 :-) nie spałam od 4.30 i tylko się wykapalam i położyłam, to usnelam. Nawet nie słyszałam jak mąż do domu wrócił ;-)
Zapomniałam Wam powiedział, ze ten lekarz wykluczył cukrzycę. Powiedziała, ze na czczo jest normą do 90, po godzinie do 180, a po 2 do 150. Już któraś mi tu tak pisała. Tak więc może nie będę obgadać się wszystkim po kolei, ale już nie będę miała takich wyrzutow sumienia po kostce bueno ;-)
Któraś mi tu pisał w, ze tez ma odstawiac luteine (przepraszam, tyle tu postów, ze że nie pamiętam co która pisala). Jak kazał Ci to odstawiac?
Bo ja już zrezygnowałam z 50 w południe, teraz mam 100 rano i 100 wieczorem i kazał z tej rannej zrezygnować. I zastanawiam się, czy może jednak ta ranna brac, na wszelki wypadek bo przecież cały dzień jestem aktywna, a zrezygnować z wieczorowej? Kurde no niby lekarz wie co mówi, ale boję się, jeszcze tej karty nie mam w razie czego... a może zamienię obie 100 na 50 tak jak kazał ten poprzedni...




Byłam w Kimexie na Warszawskiej ;-) byłam tez tam w "ŚWIECIE DZIECKA", ale tam taki bałagan i zamieszanie przed tym dniem dziecka w weekend, ze nikt nie miał dla nas czasu, mimo że 2 razy prosiłam kogoś o pomoc przy wózkach :-/ i pojechaliśmy do Kimexu. Facet wydawał się być bardzo doświadczony w tym temacie, bardzo miło nam się rozmawiało i chyba jutro pojadę zamówić foteliki babysafe i wózek, tylko jeszcze nie wiem który. Ale zamówię I będzie wszystko u nich leżało do września, mąż odbierze we wrześniu i nie stracimy 3.miesiecy gwarancji bo jakbyśmy kupili teraz i lezaloby u nas to jesteśmy 3 miesiące do tyłu z gwarancją. I pojadę do Kimexu, będzie pusto, bo wszyscy będą na promocjach w świecie dziecka :-D a i tak mój ROAN był tańszy w Kimexie. I wolę jak mi ktoś coś doradzi i w ogóle, a nie zlewa totalnie. Tym bardziej, ze prosiłam o pomóc.




Ja miałam tak wczoraj. Na początku się wystraszyłem, a potem pomyślałam, ze pewnie mi tak kopię w jakiś miesien połączony z pochwa, czy coś. Nigdy nie byłam dobra z biologii, ale ta teoria mnie uspokoila :-D
Ja mam odstawić luteine brałam rano i wieczór po 100 a teraz w tym tyg raz dziennie od przyszłego nie brać nie określił z której zrezygnować więc biorę rano
 
A mam takie pytanie do Was. Bo od kilku dni czuje pod pepkiem i troszke obok tak jakby mi taka wielka banka pekala. Z poczatku myslalam ze to moze jelita a teraz sie zastanawiam czy moze to sa pierwsze kopniaki?
Ja czuje podobnie :) tez na piczatku myslalam ze to jelita ale to jest dzidzius :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry