reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To moje zdobycze ale chyba za bardzo zmniejszyłam :laugh2::-p:confused:
 

Załączniki

  • 140-6.jpg
    140-6.jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 181
  • 140-5.jpg
    140-5.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 186
  • 140-4.jpg
    140-4.jpg
    3,7 KB · Wyświetleń: 174
  • 140-3.jpg
    140-3.jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 174
  • 140-1.jpg
    140-1.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 193
  • 140.jpg
    140.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Dzisiaj miałam strasznie pracowity dzień.
Najpierw musiałam poszukać psów bo sobie uciekły, wzięłam rower i chyba z 5 km zrobiłam :D
Potem posiałam na ogródku buraczki bo coś kiepsko wschodzą. Później wzięłam się za koszenie podwórka i przycinanie żywopłotu. I w końcu siadłam na serial. 100 razy wolę Cziczek niż Jasemin :D Pozdrawiam was kochane :)
 
Hej dziewczyny od niedawna Was zaczęłam podglądać i wiem że jesr już dosc późno ale chciałabym do Was dołączyć. Jestem w drugiej ciąży , jednak pierwszą poronilam w 10tc. Termin mam 22 października i spodziewam się chlopca. Od samego poczatku trochę pod górkę ,wszystko sie mnie trzymało, wykryto niedoczynność i astmę. Nareszcie czuję się dobrze i pomału zaczynam cieszyć się ciążą. Pozdrawiam cieplutko
 
witam Cie tuska. Mamy podobny termin, bo ja na 20pazdziernuka. Z tym, że moj gin zapowiedzial mi ze na pewno bedzie mnie ciął wczesniej (chyba koniec wrzesnia) bo u mnie moze byc problem z lozyskiem a z3 to moja 7 ciaza to nie chce ryzykowac.
Dziewczyny jak chcecie do nas dołączyć to napiszcie na priv do moderetorki xbumx i wciagnie was na forum zamkniete.paaaa
 
Kochane ja was wszystkie automatycznie zglaszalam do dodania na zamknięty , czekamy tylko na akceptacje.
10 mam czeka.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t3d [emoji594]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry