reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też nie mam dostępu chyba do zamkniętego wątku.
Wejdz na linka działa , korzystacie z apki?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t4d [emoji594]
 
reklama
Hej dziewczyny! Jeśli jest taka mozliwosc, to ja też chętnie dołączę do Was na wątku zamkniętym. To moja pierwsza ciąża i ciągle dowiaduje się czegoś nowego ;)
 
Witam przyszłe mamusie! :) Znalazłam Wasze forum i jeśli można proszę o dołączenie. Jestem w pierwszej ciąży, termin porodu mam na 28 października. A Nasze maleństwo jeszcze nam się nie ujawniło a Wy dziewczyny w którym tyg wiedzieliście płeć? :)
 
To jest jeszcze jedno forum pazdziernikówek2017? W jaki sposób można dołączyć?


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuski,
Dzis ostatni dzien w pracy i l-4. bede miala sporo czasu wiec chcialabym do was dolaczyc. Jesli chodzi o mnie mam 26 lat i to moja pierwsza ciaza. Termin mam na 8.10 (mam nadzieje ze synek zrobi mamie prezent na
urodziny).
Pozdrawiam,
milego wieczoru:-)
 
Reszta spokojnie czeka bo musze ogarnąć najpierw te dziewczyny [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t4d [emoji594]
 
reklama
Dobrze, BUM, to cierpliwie czekamy.
A tymczasem życzę wszystkim pięknego, słonecznego weekendu, spędzonego tak, jak lubicie najbardziej :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry