reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny doktorka mi powiedziala ze jestem i tak wychodzi ze to jest wczesna ciaza na etapie 3-4tydz i jest duża nadzieja ale mi wychodzi ze moze byc 5 od OW dali leki na potrzymanie a co do krwawienia ze nie powinno być

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli byłaś u kogoś jeszcze sprawdzić?
Rozumiem,że jest szansa,skoro masz leki na podtrzymanie?

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Czyli co? Jednak jest ok? Bo juz sie troche zgubiłam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moze być ciąża młodsza tylko aż tak dużo 7tyg po OM a po tej becie co wyszła stwierdzili ze ma 3-4tyg.Więc pęcheezyk by się zgadzał chyba do wieku bo ma 7mm
Czyli byłaś u kogoś jeszcze sprawdzić?
Rozumiem,że jest szansa,skoro masz leki na podtrzymanie?

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Leże w szpitalu
 
Moze być ciąża młodsza tylko aż tak dużo 7tyg po OM a po tej becie co wyszła stwierdzili ze ma 3-4tyg.Więc pęcheezyk by się zgadzał chyba do wieku bo ma 7mm



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Leże w szpitalu
No to ogrooooomne kciukole trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji9][emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
No ja też na weekendzie ostatnio udawałam, że na antybiotyku, a jak znajoma zapytała, nna co biorę antybiotyk, to ja zonk...zaczęłam coś ściemniać :p
 
Jak byłam w pierwszej ciąży to w 5-6 tyg nawet mi nie założyli karty ciężarnej, na kolejne usg nie zdążyłam bo poroniłam [emoji52] z Michałem tez kartę ciąży miałam założoną dopiero w 8 tc. Ma już prawie 17 lat! Z kolejną już poczekałam sama. Teraz będzie pewnie inaczej. Jutro się dowiem...

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Dziewczyny doktorka mi powiedziala ze jestem i tak wychodzi ze to jest wczesna ciaza na etapie 3-4tydz i jest duża nadzieja ale mi wychodzi ze moze byc 5 od OW dali leki na potrzymanie a co do krwawienia ze nie powinno być

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Więc ciągle jest szansa [emoji173] A zlokalizowali skąd to krwawienie? Może miałaś krwiaka i po prostu pękł? Trzymam kciuki! Cały dzień dziś myślę o Tobie...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry