Kornelcia05
Moderatorka
A mój suwaczek coś nie dziala może za dużo coś wkleilam?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Działa jak się w niego wejdzie.. ja jak robiłam to na tej stronie było w pierwszym okienku do skopiowania i było napisane że polecane dla babyboomA mój suwaczek coś nie dziala może za dużo coś wkleilam?
I udało sięU nas na obiad naleśniki z serem i dżemem
![]()
Ale wklejasz w sygnaturę czy w treść wiadomości?A mój suwaczek coś nie dziala może za dużo coś wkleilam?
Staram się nawet nie myśleć o tym, ale taka już jestem że jak coś usłyszę to później przeżywamNie martw się na zapas... Takie historie faktycznie się zdarzają, Ale nie dopuszczaj do siebie nawet takiej myśli! Przecież wszystko musi być dobrze ![emoji173][emoji173][emoji173]
![]()