reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasia, xBUMx to bardzo subiektywne uczucie z tym rodzeństwem :) jedni uważają tak inni siak. Ja bardzo się cieszę ze moi rodzice podjęli taka a nie inna decyzje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę że mój mały też jest szczęśliwy i tak by pozostało gdyby nie To, że ogarnęła mnie ogromna chęć posiadania jeszcze jednego maluszka [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas jest jeden szpital na miasto, w mieście obok też jest szpital i większość woli rodzic tam, ale też nie jest to jakiś dobty szpital.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
byłam w 5t6d na usg lekarz widział pęcherzyk ale w środku mówi ze nicy coś widac ale nie powie na razie nic bo za słabo usg chyba mam takie średnie (ja sobie to wmawiam ) bo nawet zblizenia nie robił. Nastepną wizytę bede miała w 7,4 i bedzie juz pewne będzie wiadome. Nie martw sie jeszcze maluszek ma czas.
 
A mi gin mówił , ze nic nie ma w środku sam pęcherzyk a ja coś widzę na tym usg w środku hehe i być tu mądry , ten moj prywatny ma mega dobry sprzęt więc to mysi być już pewne czy wszystko ok jest [emoji4]

Hajmal bedzie dzidziol juz piękny [emoji169]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
A mi gin mówił , ze nic nie ma w środku sam pęcherzyk a ja coś widzę na tym usg w środku hehe i być tu mądry , ten moj prywatny ma mega dobry sprzęt więc to mysi być już pewne czy wszystko ok jest [emoji4]

Hajmal bedzie dzidziol juz piękny [emoji169]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
Ja się tak nastraszylam z tymi pustymi pecherzykami i grypa, ktora miałam z tydzień lub dwa po zaplodnieniu. Mi wychodzi licząc od miesiączki 6 tydzień I 3 dzień jak byłam u lekarza a był widoczny tylko pecherzyk ciazowy.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się tak nastraszylam z tymi pustymi pecherzykami i grypa, ktora miałam z tydzień lub dwa po zaplodnieniu. Mi wychodzi licząc od miesiączki 6 tydzień I 3 dzień jak byłam u lekarza a był widoczny tylko pecherzyk ciazowy.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja znowu mam teraz infekcję dróg moczowych i też strasznie się boję żeby to nie zaszkodziło ciąży [emoji20]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett a wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację? Bo pewnie ona była później i stąd to
 
będ
A mi gin mówił , ze nic nie ma w środku sam pęcherzyk a ja coś widzę na tym usg w środku hehe i być tu mądry , ten moj prywatny ma mega dobry sprzęt więc to mysi być już pewne czy wszystko ok jest [emoji4]

Hajmal bedzie dzidziol juz piękny [emoji169]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
będzie dobrze :)
 
reklama
Dziewczyny czy wy się teraz w ciązy jakoś specjalnie odzywiacie inaczej niż przed ciążą ?
Bardzo się boję anemii , całe życie byłam na granicy ..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry